Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fog meg próbálkozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog meg próbálkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan szituációba csöppentem,hogy van egy srác akivel 3 hónapja ismerkedtünk és néha találkozgattunk.(nem sokat).Viszont én nem voltam biztos ebben az egészben,ezért úgy álltam hozzá az elején, hogy majd egy-két hónap múlva biztos tudok már vele kapcsolatban dönteni,de sajnos nem sikerült:(

Ami legbelül visszatart engem,az az hogy még nem állok készen az együttlétre és az előtte lévő dolgokhoz,de időt meg szeretek vele tölteni.Elmondtam neki hogy még éretlen vagyok ezekhez és nem tudom neki megadni arra amire vágyik,ezért most kicsit szünetre van szükségem..szerintetek ezek után várna rám vagy már lemondott rólam?:/utána mintha még tett volna olyan célzásokat ami az igenre hajaz de elbizonytalanodtam,mert kicsit olyan mintha visszább lepett volna (bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett)16/l



2023. febr. 28. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne időt kérj, hanem ülj le vele beszélni és mondd meg neki, hogy egyelőre szex nélkül mennél csak bele egy kapcsolatba. Ha ez neki oké, akkor hajrá.:)
2023. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 Így van, beszéld meg vele, hogy ki hogyan látja ezt a kapcsolat dolgot és akkor nincs belőle kellemetlenség.
2023. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolat nem azt jelenti, hogy szexeltek. Főleg 16 évesen. Emiatt nem kell szünetet tartani. Megbeszéled vele, és vagy megérti (hidd el, a fiúknak nem csak a szex kell, sőt) vagy nem, de akkor úgysem erdemes vele összejönni.
2023. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt remélem tudod, hogy az "időt kérek" mondat általában lekoptatást szokott jelenteni, azaz beszélned kéne vele, mert az időkérés hatására talán feladta már.
2023. márc. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!