Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miert sértődött be ennyire?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert sértődött be ennyire?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit tarsasagbol ismertem meg aztan 2-3honap után elkezdtük beszélgetni komolyabban es megbeszéltük hogy találkozunk hétvégén ugy volt hogy egy parkban talalkozunk es ott

beszélgetünk stb. aztan megkérdezte hogy nálam nem e lesz otthon senki mert akkor inkább atjon mert ugy csak 2en vagyunk es nem zavar minket senki en erre pedig kiakadtam es mondtam neki hogy akkor hagyjuk mert o csak meg akar fektetni erre o teljesen kiakadt h en miert feltetelezek ilyeneket masokrol meg hogy milyen kedves vagyok hogy ezt gondolom es akkor mondta hogy ezert off az egész aztan megkérdeztem hogy akkor nem akarsz talizni es mondta higy neki mindegy en meg erre annyit irtam hogy akkor mindegy nem fogom erőltetni es vége lett a beszélgetésnek.

Nagyon nem ertem hogy miert akadt ki ezen hogy en ilyet mondtam, szerintetek miert?


2023. szept. 30. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Tipikus nárcisztikus mozzanat. Olvass utána.
2023. szept. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert megakart fektetni, és utána te voltál a szemét hogy nem hagytad magad
2023. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

Igazából 2 oka lehet:

- Azért sértődött meg, mert nem sikerült a terv.

- A feltételezés miatt sértődött meg.

2023. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!