Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek vagy várjak?

Figyelt kérdés

Tegnap este volt egy diákszervezetes találkozó és ott volt egy szerintem rohadt helyes srác, viszont természetesen hoztam a formám és vagy 3szor leegettem magam előtte, mert mindig félreértettem amit mondott :(( rohadtul utálom magam ezért, általában nem szoktam ennyire rohadt béna lenni

Következőleg jövő hétvégén fogunk talalkozni ugye megint a diákszervezet keretein belül és nem tudom mit csináljak

Szívem szerint rairnek(bár még nem tudom mivel mert sajnos még semmi diákszervezethez kötődő kérdésem sincs amit urugykent fel tudnék használni), viszont nem tudom mennyire lenne kínos utana, hiszen minden héten látni fogjuk egymást

A másik lehetőség hogy majd következő talalkozaskor élőben megnézem hogy áll hozzám, de annyira messze van még az :/

Szerintem sajnos amúgy siralmasan néztem ki külsőleg de a végén ő kezdeményezett beszélgetést mielőtt elment(akkor is leegettem magam)

Tudni kell rólam, hogy szeretem tudni mit gondol a másik és inkább nyíltan megkérdezni ahelyett hogy azon gondolkodnek 'mi lett volna ha' csak hát ugye itt meg mindig arról van szó, hogy sokat fogunk meg majd találkozni

20//(azert ide írom mert annyira gyerekesnek tűnik a kérdésem)


2021. okt. 8. 00:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Ha neki is minden mondatodban a “rohadt” jelzőt nyomtad, lehet, hogy “rohadtul” primitívnek tart.
2021. okt. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az egész kérdésben van 3 :) az pedig, hogy úgy jött ki, hogy az első blokkba jutott az összes, nem értem miért akadályoz meg egy normális válasz írásában

De hogy megnyugodj, egyszer sem használtam a vele való beszélgetésben a 'rohadt' jelzőt :)

2021. okt. 8. 02:09
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez attól függ, hogy hol vagy jobb. Ha online nyugodtabb és bátrabb vagy, akkor írj neki. Az ürügy ne diákszervezetes kérdés legyen, mert hiheti azt, hogy csak azért írtál rá. Az már egy jobb kezdés lehet, hogy ráköszönsz, megkérdezed, hogy hogy van, aztán pedig rákérdezel, hogy szerinte is égő volt-e, amit múltkor csináltál. (A reakciója árulkodni fog.) Viszont ha úgy érzed, hogy ezt inkább élőben kell elintézned, akkor maradj vele kettesben a diákszervezetes találkozó után.:)
2021. okt. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
A stílusod is ilyen, szóval lehet, hogy menekül tőled.
2021. okt. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen #3!

#4 elég szomorú, hogy ennyire nincs életed hogy az én kérdésem alá írkálsz hülyeségeket

Remélem jobban erzed magad hogy ezt leirtad <3

2021. okt. 8. 11:07
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

Látod, hogy mindent támadásnak veszel?

Jó ez neked?

Így alig akad ember, akivel normálisan tudsz beszélgetni.

2021. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekelne, hogy a kijelentéseidet hogyan nem kéne támadásnak vennem, ha nincsen igazad és egyetlen kérdés alapján ítélkezel :)
2021. okt. 9. 12:45
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Tehát támadásnak veszed.

A te dolgod.

További sok sikert.

Csak aztán nagyon ne csodálkozz, hogy menekülnek tőled a fiúk. Hosszabb távra biztos nem fognak tervezni veled.

2021. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de itt inkább nekem kéne sok sikert kívánnom neked, tekintve hogy még mindig azzal töltöd az idődet, hogy az én kérdésemnél lógsz
2021. okt. 9. 16:34
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
A végén tényleg meg fog lepődni a kedves kérdező, hogy mennyire visszataszító a férfiaknak :)
2021. okt. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!