Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lèpjek, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lèpjek, vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Körülbelül másfél éve megismertem egy lányt, rengeteget beszélgetünk mai napig. Ezalatt az idő alatt lett neki barátja, de természetesen attól ugyanúgy szoktunk beszélgetni. Viszont én az idő múlásával nagyon beleszerettem a lányba, ennyire még senkit sem szerettem.(Az egyik lány barátom azt mondja, hogy látszik a lányon is, hogy fontos vagyok számára.) Mit tegyek? Ezt közölni kéne vele valamilyen formában?

2018. máj. 6. 18:28
 1/2 anonim válasza:
Természetesen kell közölnöd. Meg ma. Ha titkolod hogy szereted azzal nem ersz el semmit, csak magadnak artasz
2018. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Közölnöd kell de ne egyszerre zúdísd a nyakába
2018. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!