Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek komolyan nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek komolyan nem számítanak a belső értékek? Csak külsőre mentek?

Figyelt kérdés

Csajok, nektek komolyan mindegy, hogy egy srác belső értékei milyenek ? Csak az a lényeg hogy kigyúrt legyen és páva ?

Teljesen átlagos fiú vagyok, rengeteget sportolok, és nem nézek ki rosszul , egyáltalán nem vagyok kövér, de nem vagyok kigyúrt. Volt már pár kapcsolatom, de mindnek gyorsan vége lett, mert a csajok ráugrottak egy kigyúrt baromra, akinek az agya helyén is fehérjepor volt...

Szóval, már komolyan nem lényeg, hogy egy srác / férfi belső értékei jók legyenek ? (Okos, kedves, segítőkész, figyelmes stb...)


18/f


2015. jún. 17. 13:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Első szerelmembe 3 év alatt szerettem bele. Akkor se gondoltam, sőt most se gondolom, hogy olyan hű de vonzó lenne szegény, de ha úgy gondolná, csapot-papot ott tudnék azóta is hagyni érte. Csak hát ez nem így lesz. :D Második szerelmem szintén nem volt egy olyan hű de ha ember. De bele is úgy fél év alatt estem. :)

Szóval hidd el, nagyon nincs ez így. Vannak felszínesek, és attól függetlenül fontos a külső, mert nem leszel olyannal, aki alapvetően taszít, hiába kedves.

Aki meg az alapján dönt, hogy te most mennyire vagy kigyúrva, az egy idióta és sehogyan se érdemel meg téged. (mondom ezt lányként)

Nem tudom, ki hogy van vele, de én egyáltalán nem értem ezt az értékrendet. (Talán mert irtózom a páwáktól és nem szeretem, ha valaki túlzottan ki van gyúrva?)

Na mindegy. A lényeg, hogy semmi sincs még veszve kedves kérdező. :)


15/L

2015. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha ezt ilyen okosan kifundáltad, és eszerint nem vagy lusta sportolni, akkor mi az öregördögért nem gyúrsz felsőtestre is?
2015. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Én pl sok olyan lányt ismerek akik csinosak, szépek és nem kigyúrt pasikkal vannak együtt, sőt inkább mackósssal vagy nem is helyes pasival.

Nekem jobban számít a belső mint a külső. Jó azert vannak határok a külsővel kapcsolatban, de nekem nem kell kigyúrt vagy páva gyerek. Az ilyen nem is tetszik. A párom sem egy adonisz..kicsit mackós, de nem kövér. Van izma de nem kigyúrt. Szóval szerintem te pont rossz lányokat fogtál ki. :)

2015. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azert nem erdekled a lanyokt mert most is itt sirsz.Komolyan ott van baj ha itt sajnaltatod magad ahelyett hogy barmit valtoztatnal.En sok lany szerint jol nezek ki pedig nem vagyok kigyurt,ez ellen probalok tenni mert engem zavar.Tobb nagyon szep baratnom volt mar es nem feltetlen a kulsom miatt jottek ossze velem es en sem veluk.Az alap hogy a ket fel kozott meglegyen a szexualis vonzalom,de ez nem csak attol fugg mennyire kigyurt vagy nemkigyurt az illeto.Ilyen hogy pawa mar nincs ezt meg kell tanulni max ciganyoknal.Ez igy konkretan egy par honapig tartott mar nincs.Es attol meg nem vagy pawa hogy jol oltozol,meg adsz a kulsodre,persze egeszseges szinten,mert ez a lanyoknak igenis fontos.
2015. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én meg ugyanezt a kérdést tenném fel,csak a lányok szemszögeből...
2015. jún. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

De számít a belső, a pénztárcád belseje.

Viccet félre téve a legtöbb normális lányt a belső értékékek érdeklik inkább ,de persze ha lehet ne legyél bűn ronda.

2015. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
15, hány éves vagy ? :)
2015. jún. 17. 17:53
 18/18 anonim ***** válasza:
Először is, miért gondolod azt, hogy te belsőre jobb vagy, mint a többi? A felsorolásból (idézem: "Okos, kedves, segítőkész, figyelmes stb...") az okos rész már kapásból nem illik rád, ha ilyen hülye kérdést fel tudsz tenni a gyakorin. Inkább a beképzeltet kéne a helyére írni. És ha már itt tartunk, a rossz tulajdonságaiddal mi van? Abból miért nem soroltál fel egyet sem? Te talán szent vagy? Egy rossz tulajdonságod sincs? Arra nem gondoltál, hogy azok a lányok azért hagytak el, mert kiállhatatlan vagy? És azok a "kigyúrt barmok", akikért elhagytak, róluk honnan tudod, hogy nekik semmi jó belső tulajdonságuk nincs? Lehet, hogy ők okosabbak, segítőkészebbek, figyelmesebbek stb., mint te. Ebbe sose gondoltál még bele? Mert írt 18 évesen már épp ideje lenne!
2015. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!