Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek az alacsonyabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek az alacsonyabb vagy a magasabb srácok jönnek be?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok valami kosaras alkat, ezért kérdezem tőletek kik jönnének be nektek.

Amugy 154cm vagyok. :D 14/f



2015. júl. 22. 01:33
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Mivel magas lány vagyok (174 cm), nekem a magas fiúk tetszenek. Legalábbis a nálam magasabbak. Vagy a velem egymagasak.

De fogsz még nőni szerintem :)

18/L

2015. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
58%
Vicces olvasni a csajoktól, hogy "én a magasakat szeretem...de ne aggódj, valaki biztos az alacsonyakat kedveli".:DD Egyiknek se fogsz kelleni, ha nem nősz még 25-30 centit, ne higgy a sok kamu szövegnek.
2015. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Köszi :D Amugy vannak jo oldalai is az alacsonyaagnak. Sportolok, focizik ihy legalabb gyors vagyok es atkuszok az ellenfél lábai között :D
2015. júl. 22. 13:33
 24/36 anonim ***** válasza:

Nincs olyan nő a világon akinek az alacsony férfiak jönnek be... kb. olyan mintha azt kérdeznéd tőlük hogy a ronda vagy a szép emberek tetszenek nekik jobban.

A "fogsz még nőni"-re pedig ne vegyél mérget, én nagyjából 12-13 évesen hirtelen megugrottam úgy 160-ra aztán az utána következő években még 8 centit sikerült kipréselnem magamból és már nem növök többet (22 vagyok) 168 centi maradok. Persze génektől is függ ha, vannak magas emberek a közvetlen rokonságba (szülők, nagyszülők) akkor van rá esély hogy nősz, más különben kb max. 10 centire számíthatsz még.

Alacsonynak lenni szívás minden nemnek, de férfiként halálos ítélet; konkrétan végig tudok úgy menni a legforgalmasabb utcán hogy egy nő se vesz észre, a legtöbb nő szeme valahogy nem is érzékeli a férfi embert (férfinak vagy embernek) 175 alatt...

2015. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
#13 a 10-15 centivel magasabb az határozottan sokkal magasabbnak számít!
2015. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

#24-es! Pontosan ugyanabban a helyzetben vagyok.

El kell, hogy keserítsek minden alacsony férfit: a nők csak biztatásból mondják, hogy az alacsony férfiak is találnak maguknak alacsony nőt. A valóság az, hogy az alacsony nők a kimondottan magas nőkre buknak. És amúgy ez az egész egy rohadt agymosás eredménye, már a dajkamesékben is magas és daliás a lovag, aki megmenti a királylányt.

Ezzel csak egy dolgot lehet tenni: megmondod a nőknek, hogy neked csak a vékony csajok jönnek be természetes nagy és feszes mellekkel és selymes vékony combokkal. Mert kb. ezek azok amin egy nő nem tud változtatni.

Amúgy 50-100 évvel ezelőtt a 168 centi normális testmagasságnak számított!

2015. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
A magas férfiak az égvilágon semmiben se jobbak. Sokszor épp, hogy sokkal kevesebbek, csak erre a sok buta lány nem jön rá! Kell nekik az, hogy a férfi 10-15 centivel magasabb legyen. Az alacsony csajok is felejtősek, mert nekik meg az kell, hogy a srácnak csak a válláig érjenek... ebben a dologban a nők nagyon primitívek!
2015. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Üdv az esélytelenek klubjában! Ebben az életben nem fogsz találni egy szép, kedves, normális nőt ha nem vagy legalább 185 centi!
2015. júl. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Szégyen... :D Alacsonyak! Hátha mi is találunk egy alá sony csajt akinek az alacsny jön be :D

A magasaolhoz egy kérdésem lenne.

Mivel etetnek titeket? :D

2015. júl. 23. 13:38
 30/36 Zyprexa válasza:
Méghogy nem a méret a lényeg... :-D
2015. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!