Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek az alacsonyabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek az alacsonyabb vagy a magasabb srácok jönnek be?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok valami kosaras alkat, ezért kérdezem tőletek kik jönnének be nektek.

Amugy 154cm vagyok. :D 14/f



2015. júl. 22. 01:33
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

A testmagasság alapvetően genetika, viszont a növekedési szakaszban (kamaszkor) számít a táplálkozás is, a sok állati fehérje és a húsban/tejben lévő nagy mennyiségű visszamaradt növekedési hormon is belejátszik.

És van még egy tényező: a stressz, depresszió, szorongás, kevés alvás visszafogja a növekedési hormon termelődését.

Az viszont a nők szégyene, hogy ilyen szinten diszkriminatívak! Nem tudok a nőknél olyan jellemzőt mondani, amit a férfiak ennyire egyhangúan hátrányba szorítanának. És nem az a baj, hogy azt akarják, hogy magasabbat akarnak, hanem az, hogy sokkal-sokkal magasabbat akarnak! Mert sok nálam alacsonyabb lány van, de esélyt se adnak, mert csak 1-2 centivel alacsonyabbak nálam és nem 10-20-30 centivel.

Lányok! Szégyelljétek magatokat!

2015. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

#31: Mondasz valamit!

Oké, hogy a fejlődéstörténet és a pszichológia értelmében a lányok vonzóbbnak tartják azokat a férfiakat,akik magasabbak, mivel így betöltik a nagy védelmező szerepét (de az erő pedig nem a magasságon múlik).

De nem a kőkorban vagyunk, hogy most nekünk a kardfogú tigrisek és a mamutok ellen kelljen védelmeznünk a nőket..:)

Persze nem hiszem,hogy én a 180 cm-emmel nagy hátrányban lennék, de ha valaki a magasságomat kifogásolná, megmondanám neki a magamét:)

2015. júl. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Lehet benne valami mert 12 éves koromtól kezdve depressziós vagyok és minden vacakot össze eszek, de genetikailag sincsenek 175-nél magasabb férfiak a családomban; anyám meg 155 apám 172 szóval a 168 amolyan átlaga az ő magasságuknak és ezért lehet benne valami mert a fiú általában magasabb az apjánál...

Valóban elég nagy baromság ez a nők részéről, az még valahol érthető hogy náluk alacsonyabbal nem akarnak együtt lenni, de hogy pár centivel magasabbat és az egy magast is ignorálják az tényleg fura; ez az egész olyan mintha a férfiak csak olyan nőkkel ismerkednének akinek minimum C a kosármérete, akinek meg kisebb az nem számít... és még azt mondják hogy a nők akiknek kevésbé számít a külső...

2015. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

C-s kosárméretet a nő tud csinálni magának: zokni, push-up melltartó, szivacsos melltartó, műtét... Hány olyan nőt megnézünk nap mint nap, akinek kis mellei vannak, csak épp egy hatalmas melltartó van rajta és emiatt észreveszzük? Ez növeli az önbizalmát. Esetleg olyan is elkezd ismerkedni vele, aki amúgy elsétált Volna mellette, aztán ahogy megismeri, már annyira nem fontos a nagy mell.

Ezt férfiként a testmagassággal nem tudod eljátszani.

A nők hatalmas elvárásokkal jönnek, a férfiakat alul, magukat felül értékelik, és ott csalnak ahol csak tudnak. Meg is él ebből néhány iparág.

A férfiak maximum hazudnak és ígérgetnek, amit sokan be is nyalnak.

2015. júl. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

attól függ hogy ki az alacsony ,mert én 165cm vagyok és etszik egy akkora srác aki kb olyan magas mint te (nemtom nem mértem) .De igen nem vitatom nekem is jobban bejön a magasabb de ez akkor nem számít ha szeretsz valakit :)


12/L

2015. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nem az szàmít nàlam.
2015. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!