Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan elrettentő a tini...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan elrettentő a tini lányoknak, ha egy 30 éves férfi szeretne velük megismerkedni?

Figyelt kérdés

Valamiért sorra azt tapasztalom, hogy megvan az összhang, jól elbeszélgetünk és amikor megtudja, hogy 30 vagyok, akkor már nem vagyok olyan érdekes és nem nagyon akarnak tovább beszélgetni, vagy csak szimplán elkopik a beszélgetés és utána már nem is írnak...

De miért?

Most komolyan ennyire zavarja a tiniket a korom?



2015. aug. 4. 19:02
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
93%
Miért, te örülnél ha téged meg egy 60 éves akarna felszedni?
2015. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim válasza:
89%

Talán mert az apjuk lehetnél? Mert kétszer idősebb vagy náluk? Lol

Kicsit pedofil beutés nem? 😂

2015. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
94%

Értsétek már meg, hogy a pedofilok a testileg fejletlen gyerekekre izgulnak. A tinik már nem azok. Egy 12 éves lány is lehet 160-170cm magas, lehetnek mellei, arcra is lehet nőies.


Igen zavarja őket, mert mit gondolnának róla a többiek, hogy egy 30-as pasival jár. Szülei nem engednék, barátnői kritizálnák. Meg félnek is. Mindenhol óvatosságra intenek, hogy ne állj szóba idegenekkel, pláne ne idősebbekkel. Szülők megkérdezik hova megy a kislányuk. Vagy hazudik, és ezzel kockáztat vagy azt mondja: "A neten megismert 30 éves sráchoz".


Meg amúgy miért akarod elvenni a korosztályomtól a nőt? Mi nem tudunk 30, de még 20 éves nőkkel sem járni.

2015. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
61%
Sok tinilány azzal "menőzik", hogy neki 30-as pasija van...de a normálisok pedig visszautasítják őket.
2015. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
28%
Nem utasítom vissza. Harmincas pasikra bukom...elvileg apakomplexus.. De én nem érzem annak. Na mindegy. Szerintem sokan azért, mert, hogy a társadalom szerint nem egészséges egy tini és egy harmincas pasi kapcsolata. Érdekes, mert közben azért azt is sugallja, hogy a szerelemben nincsenek mércék és az olyan, hogy kor nem számít. Ellent mond magának a társadalom ...na mindegy.
2015. aug. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim válasza:
60%

Mert gusztustalan.


De vannak ellenpéldák, az én csajomat egy 38 éves pasi vitte el, a csaj 16 volt. Szóval csak egy kis pénz meg egy apa nélkül felnőtt tinicsaj kell.

2015. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Lehetne esetleg, hogy a sok nyivákoló tinifiúcska meg a sok troll helyett tini lányok is válaszoljanak végre, az ő szemszögükből komolyan?
2015. aug. 5. 20:39
 18/46 anonim ***** válasza:
93%
Bazki, kérdező, én 56 vagyok, de én emlékszem még, hogy tini koromban minden húszévesnél idősebb egyén vénembernek számított nekem. Te nem emlékszel?
2015. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
92%
Na akkor it az én véleményem, mint tinilányé. Eszembe se jutna 30-as pasival beszélgetni. Bár az én korosztályomat sem tartom a legmegfelelőbbnek, hogy kapcsolatot létesítsek velük, de i kább, minthogy harmincasokkal legyek. Maximum 25 és akkor még talán sokat is mondtam. Igaz hogy a kor nem számít, de inkább keress magadnak egy 20-40- es NŐT. Vedd el és legyen normális életed. Ne tinilányok után kajtass. Értem én fiatalok vagyunk szépek naivak( már aki) Bejön nekünk az is ha idősebb pasi hajt ránk( már akinek). De azt ajánlom erről inkább mondj le! Remélem hasznos volt a válaszom/véleményem.
2015. aug. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
85%

Nekem egy kicsit ambivalens érzéseim vannak ennek kapcsán. Egyrészt inkább vonzódom a 30+ férfiakhoz, mert férfiasak, markánsabbak, biztonságot sugároznak, bölcsebbek (persze "kivétel erősíti a szabályt", és ez amúgy nem is azt jelenti, hogy egy korombéli/picit idősebb srác se jöhet be), stb. Viszont ha egy 30+-os férfivel kerülök kontaktusba mondjuk neten, akkor mindig az az érzésem, hogy úgysem vesz komolyan, csak "meghúzni" akarna, csak egy naiv kislánynak tekint, akit jól meg lehet ***, stb. Szóval a kérdésedre a válasz: Beszélgetni beszélgetek egy darabig, mert alapvetően tényleg vonzóbb korosztály számomra (pedig van is és volt is apám, mielőtt még valaki ezzel jönne), de bennem vannak az előbb említett félelmek, "gyanúk" is. Meg persze az is előjön bennem, hogy ki tudja, valójában kicsoda, micsoda, és mit akarna velem/tőlem (lehet, hogy kicsit "paranoiás" gondolkodás, de én úgy vagyok vele, hogy inkább az óvatosság).

Úgyhogy engem végül is szemponttól függően zavarna is meg nem is a korod.

19/L

2015. aug. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!