Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan elrettentő a tini...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan elrettentő a tini lányoknak, ha egy 30 éves férfi szeretne velük megismerkedni?

Figyelt kérdés

Valamiért sorra azt tapasztalom, hogy megvan az összhang, jól elbeszélgetünk és amikor megtudja, hogy 30 vagyok, akkor már nem vagyok olyan érdekes és nem nagyon akarnak tovább beszélgetni, vagy csak szimplán elkopik a beszélgetés és utána már nem is írnak...

De miért?

Most komolyan ennyire zavarja a tiniket a korom?



2015. aug. 4. 19:02
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
37%

Amikor előszőr elolvastam a kérdést az jutott eszembe: Jézusom, te beteg állat.

Majd eszembe jutott, hogy volt egy fiú, aki kavart a 25 éves nővéremmel, de egy buliban én is megtetszettem neki és én is kavartam vele, de egyetlen buli időtartamára.

Én 17 voltam, a fiú akkor volt 29 és ezt akkor is tudtam, nem csak utólag derült ki számomra.

2018. ápr. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom ez három éves kérdés mit keres az elsők között, de akkor válaszolok rá tinilány szempontból. Ugyan már többen is leírták, de talán végre célba talál.

Azért, mert egy 17 évesnek és egy 30 évesnek teljesen más az életstílusa, véleménye a dolgokról, meg úgy unblock különbözőek. És ez a kettő nem összeegyeztethető. Nem lehetne érdemben beszélgetni semmiről, közös téma alig, közös hobbi alig, érdeklődési kör különböző...

Téged nem hinném, hogy érdekelne, hogy a suliban xy épp milyen színűre festette a haját, vagy hogy z tanár mennyire igazságtalan, mint ahogy engem sem érdekelne a te munkád vagy az autód vagy tudomisén. Érted? Nem találnánk meg hosszú távon a közös hullámhosszt

2018. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
51%
#41: Akkor te sem vagy kevésbé beteg...
2018. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
76%
Jézusom mert itt mindenki fiatal! 1 öreg vén Papa !
2018. máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
89%

Öreg, nőjj fel kérlek, mert ez szánalmas.

25/F

2018. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
79%

Én is azt mondom, hogy ideje lenne felnőni. Egy igazi érett férfi nem tinilányok után szaladgál.

19/L

2018. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!