Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan elrettentő a tini...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan elrettentő a tini lányoknak, ha egy 30 éves férfi szeretne velük megismerkedni?

Figyelt kérdés

Valamiért sorra azt tapasztalom, hogy megvan az összhang, jól elbeszélgetünk és amikor megtudja, hogy 30 vagyok, akkor már nem vagyok olyan érdekes és nem nagyon akarnak tovább beszélgetni, vagy csak szimplán elkopik a beszélgetés és utána már nem is írnak...

De miért?

Most komolyan ennyire zavarja a tiniket a korom?



2015. aug. 4. 19:02
1 2 3 4 5
 21/46 anonim válasza:
78%
20-as jól leírta.
2015. aug. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
90%

Köszi, #21!


Mondjuk az is felmerül bennem mindig, hogy egy ennyi idős férfi miért pont tőlem akarna bármit is, ha nem csak a szexre hajt, és miért nem egy érett nőt keres. Szóval tényleg enyhén szólva tud "gyanús" lenni. Úgyhogy, Kérdező, ezek a bennem lévő kérdések is mindig zavarnak egy ilyen általad leírt szituban attól függetlenül, hogy a korosztály általában vonzana. (Ezt kihagytam az előző hozzászólásomból.)

#20 voltam

2015. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
91%

Itt egy tini lány véleménye.

Nem egyszer volt már, hogy 30-as, 40-es pasik leszólítottak az utcán, utánam ordibáltak, fütyültek, pedig egyáltalán nem öltözök kihívóan. Ilyenkor legszívesebben visszamennék, és orrba vágnám az illetőt.

Egyszer beült mellém egy szinte üres buszon egy kb. 30-32 éves pasi, és elkezdett nekem magyarázni, hogy milyen szép vagyok, meghívna egy teára, beszélgethetnénk, ismerkedhetnénk. Kedves volt, az igaz, de MEGIJEDTEM. És ne mondja a kedves kérdező, hogy 14-18 éves fejjel nem kapna szívrohamot, ha beülne mellé egy random 30-as nő, és ilyeneket mondana neki. Mert nekem ilyenkor az az első reakcióm, hogy pedofil.

2015. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim válasza:
88%

Igen ha nő lennék akkor megijednék egy 15évvel idősebb férfitól de mivel férfi vagyok így nem ijednék meg 1 30 éves nőtől.

Nem tudom én meg 15 éves srác vagyok de nekem valahogy a 17-25-ig korosztály jön be!

2015. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
97%
Én még 20 évesen se nagyon jönnék össze 30 éves pasikkal. Vonzónak vonzónak tartom őket, de ha lehet korban hozzám közelebb állót keresnék. Először is mert túl ,,öregnek" néznek ki ahhoz hogy el tudjam képzelni magam velük. Aztán azért mert más dolgok foglalkoztatnak egy ilyen korú embert, mint mondjuk engem, és egy tini lány esetében még az életvitel is teljesen más. Arról már nem is beszélve hogy valóban gyanús a dolog. Nem lehet tervezni se velük... egy tini még rá érős az ilyen kérdésekben, egy harmincas már nem. De mi a frászért akarsz te pont tinikkel összejönni? Mért nem jó neked egy 20 éven fölötti?
2015. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
97%
Elottem mar leirtak: Teljesen eltérő életvitel, rovid (es hosszu)tavu tervek, gondolkodás, eletszemlelet, baráti kor, érdeklődési korok. Emellett: Aggódó szülők, baratnok,pletykás osztalytarsak. En cikinek tartottam, hogy az egyik osztalytarsamnak 30as pasija volt gimnázium a. Mindig az jutott eszembe, hogy milyen furcsa érzés lehet, hogy amikor az osztalytarsnom Megszületett, akkor a "srac" mar középiskolás volt. Vagy hogy mar dolgozott\egyetemre jart, amikor a lany elballagott az ovibol. Gondolj bele, ez kb olyan, mintha 18 évesen latnal egy kislányt a homokozóban jatszani es 10 ev múlva meghúznád. Olyan perverznek tunik nekem.
2015. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok, 20 eves lany, szoval epp kinottem a preferált korosztályból (de azert meg élénken emlékszem ra)
2015. aug. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Félek 15 évvel ezelőtt kellett volna tinikkel ismerkedni nem most o.O
2015. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
70%
Mert nagy a korkülönbség, és ebből azt hiszik, hogy pedofil vagy. Egyáltalán miért akarsz tini lányokkal beszélgetni?
2015. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is az idősebb pasik jönnek be 15 éves léttemre...de azért egy 30 évessel tényleg nem kezdenék pedofilnak nézném...
2015. aug. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!