Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Van egy lány, elhívtam randizni, igent mondott.Szép és jó, csakhogy azóta 3 időpontot mondott vissza...

Elég ritkán találkoznánk amúgy, szóval facen próbáltam beszélni vele, de ott meg ritkábban ír vissza, mint mielőtt elhívtam volna...

Lányok, ti mikor csináltok ilyet?Lehet, hogy mégse akar eljönni?Megmondtam neki, hogy ha nem akar, akkor mondhat nemet is...


2015. nov. 16. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem pont pasival volt ez :D hogy megvolt beszélve egy jópárszor a randi de valahogy sose ért rá akkor :) aztán kiderült hogy azért mert barátnője van.
2015. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nincs senkije.

mellesleg lemaradt, hogy 17

2015. nov. 16. 19:22
 3/4 anonim válasza:
Lehet h tényleg mm ér rá amit kétlek... De az is lehet h volt valakije akivel szakított és utána már nm bizik annyira a másik nemben
2015. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

😂😂😂

Szegeny te is beleestél a ,,lányok csapdájába"

Tesztel hogy mennyire vagy kitarto mert ugye az fotos egy parkapcsolatban.

Ne nyomulj annyira,de ne tunj el!

2015. nov. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!