Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Óriási korkülönbség, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási korkülönbség, de odavagyok érte, mit tegyek? (fiatalabb fiú, idősebb lány)

Figyelt kérdés

Egeszseges, masok szerint csinos 21 eves lany vagyok,mindig is a korombeli fiuk erdekeltek. Igen am, csakhogy egyik nap a tvben megakadt a szemem egy tini sracon. Nem tudom szavakba onteni az extazist amit a puszta latvanya okozott, csak leesett allal amultam. Egyszeruen megbabonazott!Raadasul a slusszpoen; hogy a tesom ismeri. Ekkor kezdtem fantazialni..

Szamomra is szokatlan helyzet, sosem volt dolgom fiatalabbal (plane egy feltehetoen szuz sraccal) es most fogalmam sincs, mit tegyek. Felejtsem el? (Istenem de nehez lenne!!) Vagy irjak ra es kockaztassak? Egy 14 eves fiunak egyaltalan imponal egy ennyivel idosebb (22 eves) lany kozeledese vagy csak megijedne? Illetve HA irok akkor hogy alakitsam afele a beszelgetest hogy kiprobalhatnank egyutt valamit?

Persze ha kitudodna, minket kinyirnanak..vagy a fiu mar a legelejen elkuld melegebb eghajlatra.. szoval szenvedek. Es azt sem tudom milyen lenne a dolog egy tapasztalatlan sraccal.

Tehat. Ti mit tanacsoltok? Hangsulyozom ez csak egy kaland lenne, hisz tovabbra is a korombeliek erdekelnek, de ez a srac elvarazsolt. Fiuk szemszogere es lanyok tanacsara is kivancsi lennek! Ha esetleg voltal hasonlo helyzetben az is erdekel :)



2015. dec. 10. 08:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
mármint *9. válaszadó:)
2015. dec. 10. 11:57
 12/17 anonim ***** válasza:
61%
21 éves lány már érett nő lelki, szellemi értelemben is. Egy 14 éves fiú kifejezetten kisgyerek intellektuális és lelki értelemben. Barátkozni lehet, de ki fog derülni, hogy semmiképpen nem egyenrangú partner.
2015. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

"21 éves lány már érett nő lelki, szellemi értelemben is."


Bocsi, nem akarok senkit megbántani, de a kérdező nekem nem kelti lelkileg érett nő benyomását. Egy lelki, szellemi értelemben érett nő nem a tévéből fog kinézni egy 14 éves kiskrapekot. Tizenéves szinten mozog ő is szellemileg. És ebből a szempontból mindegy, hogy 21 vagy 22 éves (biztos a kérdés kiírása közben volt a szülinapja... :)).

2015. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, itt félre lett értve valami...nem társnak szeretném magam mellé az illetőt, csak nagyon megfogott külsőre. Azért van különbség!
2015. dec. 10. 16:00
 15/17 anonim ***** válasza:
83%

Oké, megfogott külsőre. De ha minden pasival/sráccal ágyba bújsz, aki megfog külsőre, elég elfoglalt éveknek nézel elébe.


Hagyjad inkább.


Semmi kifogásom az alkalmi kapcsolatok ellen, ha két felnőtt ember felelősen úgy dönt, hogy ez nekik kölcsönösen jó. De az, hogy te úgy határozol, hogy megdugatod vele magad... hát izé... ez kicsit távol esik a fenti felállástól.


Más kérdés, hogy milyen szépen érvényesül a társadalmi duplagondol. Ha 22 éves pasi lenne a sztoriban 14 éves lánnyal, már jönnének pedofilt kiáltani, meg fenyegetőznének, hogy ha az ő lányuk lenne, puskával várnának.

2015. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Természetesen őrá sem lenne rákényszerítve semmi, ha beszélgetünk, úgyis ki fog derülni hogy érdeklem-e vagy sem. Ha nem, elfogadom. De olyannyira elbűvölt, hogy úgy érzem meg kell próbálnom felvenni vele a kapcsolatot..a többit meglátjuk. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2015. dec. 10. 17:20
 17/17 anonim válasza:

13/f

Ha ez velem tortennbiztosan orulnek neki hisz ahoogy elnezem aranyos lany vagy😊

Szoval irj ra de ne varj sokat.

2015. dec. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!