Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk lányok! Irnátok története...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok! Irnátok történetet, hogy jöttetek össze v. kivel? Hogy hívtátok el/hívtak el randizni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg életkorral

2016. febr. 14. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült hogy szeretjük ugyanazt a játékot, így elkezdtünk arról beszélni aztán ez folytatódott facebookon is (osztálytársak vagyunk), akkor már mindenféléről beszéltünk aztán pár hónap elteltével lett egy listánk kb hogy mi minden lesz majd szeptember 1.én ha újra találkozunk. Erre fel jött az ötlet hogy végül is nem kell megvárni szóval találkoztunk, aztán megint aztán megint és amikor elég egyértelművé vált hogy nem csak barátként tekintünk egymásra akkor megbeszéltük hogy akkor most mi járunk és így. 18l
2016. febr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont vártam a buszt és barátnőm (barát lányba) oda jött a barátnőjével aki nekem megtetszett. Hazaértem rám írt barátnőm, hogy bejövök annak a lánynak én pedig ráírtam. Kb 2-3 hétig csak facen beszéltünk aztán megkérdeztem lenne e kedve találkozni és igent mondott még. Az első találkozáskor volt egy szájrapuszi, a másodiknál megvolt a csók, a harmadiknál pedig megkérdeztem akar e komolyabb kapcsolatot amire igen mondott. 16 :)
2016. febr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Cukiiik!Irjatok még!
2016. febr. 14. 17:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

fesztiválon voltam, nyár volt, rettentő meleg. kb hajnali 3-4 körül lehetett az idő. sötét volt. koncert után leültünk pihenni a barátaimmal. és kb 2 méterre mellettem ült egy srác aki már feltűnt hogy nagyon néz. oda akartam szólni miért néz :D és ahogy oda néztem rá ő nem kapta el a fejét, hanem kicsit elakadt a szava és azt mondta hogy sajnálja hogy régóta néz de azt hitte hogy az egyik lány barátja vagyok és azért nézett :D én meg bunkó voltam vele először és azt mondtam hogy fogadjunk mindenkit így szed fel mert elég szar szöveg... :D aztán meg reggel hatig ott ültünk egymás mellett és csak beszélgettünk. és egyszer csak megcsókolt. aztán meg felhívta egy barátja hogy hol van és búcsúzóul adott még egy csókot és ment tovább. aztán pedig megbeszéltük hogy másnap találkozunk ugyanott :) és találkozunk is ugyanott még a fesztiválon. és akkor este megbeszéltük hogy a fesztivál karszalagot addig nem vesszük le míg nem találkozunk újra :D kicsit bonyolult dolgok jöttek közbe, csak októberben láttam újra, de rajta volt és rajtam is :) aztán párszor randiztunk, de nem jött össze végül. amúgy meg hát randizni úgy hívott el h írt egy üzit h lenne e kedvem talizni velem :D

17/L

2016. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De jóóó!Irjatok még!
2016. febr. 14. 18:24
 6/12 anonim ***** válasza:

Tavaly februárban volt egy nagyon jó koncert a helyi romkocsmában. Elmentem és ott volt egy fiú aki folyamatosan engem nézett. Amikor elkezdődött a koncert már egymás mellett álltunk és énekeltük a szövegeket. Elkérte a számomat, facebookon is megtalált valahogy. A következő koncertre már együtt mentünk. Vége volt a rendezvénynek, elkísért a buszmegállóba. Mielőtt felszálltam volna a buszra magához rántott és megcsókolt. Váratlanul ért a dolog, de nagyon romantikus volt. :)

15/L

2016. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6: 15 évesen kocsmázol, idegeneknek adsz személyes adatokat......ezen kívül túl könnyen adod magad.

Van valami pozitív tulajdonságod is vagy megelégedsz ennyivel? Hol a tartás már a kislányokból is?


bocs

2016. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy romkocsma, egy old school thrash metal koncert. Rocker vagyok, már bocs. :) Nem azért járok kocsmába hogy alkoholt igyak, hanem azért mert éppen a kedvenc bandám lép fel ott. De neked hiába mondom, hogy a rockerek közt van összetartás és nem kell aggódnom amiatt, hogy másnap meggyilkolnak. Nem vagyok olyan mint a disco-s ribik, már megbocsáss.

15/L

2016. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8: Pontosan tudom, milyen összetartás van a rockerek között és igazad van. De sose tudod, ki lép oda hozzád függetlenül attól, hogy rocker. De ez tök mindegy is, totál felelőtlen vagy. Betudom ezt a korodnak.
2016. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: Írtam neked.
2016. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!