Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk lányok! Irnátok története...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok! Irnátok történetet, hogy jöttetek össze v. kivel? Hogy hívtátok el/hívtak el randizni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg életkorral

2016. febr. 14. 17:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Még?:)
2016. febr. 15. 17:58
 12/12 anonim válasza:

egyik februárban találkozgatni kezdtem egy sráccal jött a valentin nap és hát nekem nem volt kedvem a másik "udvarlómmal" hányingertkapni egyért megbeszéltük hogy berugunk igy is lett ... így volt meg az első csókunk is sokat nevettünk utána ettünk meg sétálgattunk az volt a legjobb valentinnapom :)(utána együtt is laktunk)

a szakítás után a következő barátommal első talin csókolóztunk igazából nekem kicsit kellemetlen volt de én csak alkalmit akartam megbeszéltük hogy hétvégén nála alszok és iszunk hát így is lett és le is feküdtünk bár nem emlékeztem rá mert részegvoltam de utána végülis összejöttünk és szeretem

nem a legromantikusabb de a lényeg hogy szerelem lett belőlük nem? :)

2016. febr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!