Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért undorodom a fiúktól?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodom a fiúktól?

Figyelt kérdés
Nem értem, mi van velem. 17 éves lány vagyok, volt egy másfél éves kapcsolatom, első nagy szerelem, fél éve lett vége. Azóta én hiába próbálkoznék mással, hiába engedek közelebb magamhoz valakit, egyszerűen ha többre kerülne a sor, mint barátság, megundorodom az illetőtől. Nem érdekel senki, vágyom a szerelemre de mégis hányinger kerülget akkor is, ha számomra vonzó fiú már csak hozzám is ér. Mitől van ez? A legjobb barátom szerint az exem miatt, mert még szeretem. De a furcsa, hogy még szexuális vágyam sincs más iránt, lehet az egy görög félisten, ha közeledik, undorodom tőle. Nem értem az egészet.
2016. ápr. 21. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tudatalatt megviselt a dolog. Nem tudom mit lehetne vele csinálni, majd elmúlik szerintem. :)
2016. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az nem lehet hogy a saját nemedhez vonzódsz??
2016. ápr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném, bár volt már bennem furcsa érzés leszbikus lány iránt, de fiúba voltam szerelmes 2 évig, így nem hinném.
2016. ápr. 23. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez érdekes történet.

Egyik ismerősöm(felnőtt) mesélte egyszer, hogy volt egy pasija kb félévig, de megundorodott a pasitól, rájött, hogy alkoholista, nem akar dolgozni, koszos, és részegen nem éppen gusztusos finoman fogalmazva.

Az volt a lényeg, hogy kidobta a pasit és utána 2,5 évig undorodott mindenféle férfitól, még aki jó pali volt attól is.

2,5 év után csak összejött azzal az emberrel akivel tavaly össze is házasodott.

Szóval létezik ilyen.

Nem feltétlen vagy biszex vagy leszbikus.

2016. ápr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez hasznos volt számomra :)
2016. máj. 1. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!