Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miert nem talalok pasit? Tul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem talalok pasit? Tul nagy elvarasok ezek?

Figyelt kérdés

Nem volt meg baratom eddig, mert nem talalkoztam olyannal aki megfogott volna. Sok pasi olyan taplo csak kopkodnek es minden masodik szavuk hogy g*ci, idiota bulikba jarnak es az a number one sztori h ok mennyire bebasztak. Ugyanakkor nem mondom hogy egy ferfi modell kell, de nezzen ki mar valamilyen szinten jol, hiszen egy olyan emberrel ne legyen mar senki egyutt akihez nem tud vonzodni

Leteznek meg normalis pasik akik nem ilyenek vagy nem kockak?

18/L



2016. máj. 14. 13:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindenkivel lehet értelmes dolgokat csinálni ha nem túl bunkó az illető. Mindenki félre tudja tenni a hobbiját arra az időre amíg a párjával van.
2016. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nagyon komplex a problémád,gondoltam reagálok Neked mert teljesen megértelek hasonló cipőben járok bár már túl vagyok néhány kapcsolaton volt köztük hosszú is rövid is. 30/F megközelítem fiú szemszögből is. A lényeg az, hogy nem, nem vagy válogatós. Csak normális emberi igényeid vannak ez fontos! Manapság ez férfi szemszögből is nehéz tini koromban teljesen ugyanezekkel szembesültem fiúként egyszerűen nem találtam olyan lányt aki ne dohányzott ne ivott volna vagy nem ment volna át rajta a fél suli és nem értettem ugyanúgy mint Te, gondoltam talán nincs is már olyan aki az igényes szórakozást szereti és emberi elvárásai, tartása, kimértsége van. Elkezdtem leadni az igényemet, hogy párt találjak de boldogtalan voltam a kapcsolatban nem tartottak sokáig időpocsékolás volt. Próbálkoztam neten is de aki megfelelt és olyan volt mint én,ő meg 100km-re lakott tőlem. Több ízben így volt. Nem vagyok rossz sőt de nem vagyok egy alsógatyamodell sem. A megjelenésemre áldozok nem is keveset. Nem iszom alkoholt se és buliba se nagyon járok mert az igényes szórakozást kedvelem pl elmegyek inkább lovagolni, teniszezni ha van kivel mert az is ritka ha valaki inkább sportol mint alkoholizál. Ezt az "igényességet" ugyanúgy gáznak tartották 10 éve is mint most. Nem tudom hol élsz nagy város vagy vidék de tény, hogy vidéken nehezebb a dolog. Én megyeszékhelyen élek de még itt is eléggé nehéz, bár az én koromban már az is probléma, hogy az igényes normális lányok elkelnek ám. És itt jön a Te eseted. Igényes normális vagy, egy idő után Te leszel az igényes komoly pasik célpontja.

Azért, hogy legyen valakid ne add lejjebb az igényeid lehet akkor épp összejönne de borítékolható, hogy boldogtalan lesz a dolog mert az nem Te vagy. Vagy várj a dologgal pár évet míg úgymond beérnek a bulimániások vagy próbálj idősebbel ez már a Te ízlésed kérdése.

(Amúgy egyik előttem szólónak nagy igaza van, ezért járnak a tini csajok idősebb pasikkal)

2016. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso nagyon kedves vagy :))
2016. máj. 16. 17:46
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia.Én is megerősíteném a előttem válaszolo állítását.Nincs veldd semmi baj csak rendes, igényes, normális értékrendű fiút akarsz.Számomra is nehéz találni nem dohányzó minden hétvégente lerészegedő lányokat.Szeretek sportolni de játszani is föleg haverokkal vagy esetleg a párommal közösen.Remélem találsz valakit, aki számodra megfelelő.Nekem most úgy tűnik sikerült de sajnos nagy ritkán havonta 1x dohányzik de leakar szokni, illetve leginkább baráti társaságba bulizik havonta 1x.Nehéz döntés volt de végül megbékéltem vele és tudom hogy tudnám úgy szeretni mint a számomra "álomnőt".

19/F

2016. máj. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!