Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csinaljak, a fiúval ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, a fiúval ha már nem akar találkozni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy velem egy idős fiu (17) , és eddig 2x randiztunk, ő már az elsőn bele ment volna mindenbe,nén meg nagyon korainak tartottam... Tegnap elott irtam neki, hogy azt mondta h talizunk,de nem talitunk. Arra azt mondta h hát azt hitte h én nem akarok , meg hogy úgyse lett volna megint semmi... De hát könyörgöm 2 randi után ha még nincs csók , akkor mindjárt vége... Ha 4. után sincs az már OK. .... Végülis nem haragszik rám , mert kérdeztem... Kerdztem tegnap h talizunk , azt mondta h nincs kedve (mondjuk előtte való nap ivott azert , es ez miatt is rosszul volt) , aztan mondom neki , hogy ezt már direkt mondod.... Erre megint elkezdi hogy Nem. De még hozzáírt nevető smiley-kat....

Szoval neeem tudom mit csinaljak vele, mert ő azt hiszi szerintem , h nekem nem kell, meg nem jon be.... De igenis bejön,meg simán alakítanák vele kapcsolatot , de 2 randi utan azert nem tudom még megmondani konkrétan.... :( 2 randi kevés... Félek, h már egy randjt se akar velem :( hogyan mondjam meg neki... Mondjuk kiskori óta tetszek neki :D szval nem hinném h annyira már nem érdeklem....

Segítsetek légyszi !!! Köszönöm !



2016. máj. 17. 15:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Istenem..

Szerintem hanyagold még ezt a randizás témát.

2016. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Miért is kedves utolsó? :)
2016. máj. 17. 17:47
 13/27 anonim ***** válasza:
Szerintem pofára fogsz vele esni, de te tudod mi a jó neked, nem mi.
2016. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Mond meg légyszíves, hogy miért fogok vele pofára esni! Szerintem te se tudod :'D

A másik meg az, hogy egy faluban lakunk, általánosba együtt jártunk 8 évig , tudom hogy milyen....meg már elsős korom óta udvarol, de csak most jott el az az ido h lehetne belőle valami.

2016. máj. 17. 18:10
 15/27 anonim ***** válasza:

Ha ennyire jobban tudsz mindent, és te annyira okos vagy, minek kérdezel?


Mindenki leírta, hogy csak szexre kellesz neki, te mégis hajtogatod a hülyeségeidet.

Mégis mit vársz? Csak te nem veszed észre azt, amit mindenki más.

2016. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Miért a csók = a szexel? Jó tudni ....

Meg ő azert akarta első randin a puszit,másodikon a csókot , mert már igy is alig bírja ki.... Azt mondta h nem fog rám sokáig várni... Neki kellek, a többi rajtam mulik.... Kérdeztem tole h a kovetkezo randin a csókon kivül esetleg kér még valamit....és azt mondta h "nem :) "

2016. máj. 17. 18:47
 17/27 anonim ***** válasza:

"Nem fog rám sokáig várni"

Ott a válasz a szemed előtt, kislány!

Magyarul vagy hagyod magad, vagy nem. Ez rajtad múlik.

De fogadok egy havi fizumba, hogy megfektet és ott is hagy. Bár ne legyen igazam..

2016. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Magyarul kapcsolatot akarna velem, de nyilván jó ha én is akarom....

Megfektetni meg biztos nem fog hamar, az tuti! Ha észre veszem hogy erre megy ki a játék , akkor rossz helyen jár. Bár kérdeztem múltkor tőle, hogy neki nem a r*ibik jönnek be? ,mert én nem gondolom magam annak ...és azt mondta h pont ezért kellek neki, mert más vagyok , nem olyan mint a többi, aki mindig mással van, es nem lehet megmaradni mellette sokáig...ennyi

2016. máj. 17. 19:15
 19/27 anonim ***** válasza:

Mondtam, azt mondja amit hallani akarsz.

"Te más vagy mint a többi". Tipikus beetetős duma.

De mindegy, feladom. Láthatóan nem jut el az agyadig, amit többen is leírtak. Te bajod. De aztán ne sírj itt gyk-n, hogy megdugott és azóta nem keres, és hogy mit csinálj.

És ezt mind nem bántásból írtam.


Sok sikert!

2016. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Nem vettem bántásnak :)

Mondjuk kis korom óta ismerjük egymást, jóba voltunk mindig is. Ezért nem hinném, hogy csak megdugna...

Na mindegy :) majd kiderül ...

2016. máj. 17. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!