Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csinaljak, a fiúval ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, a fiúval ha már nem akar találkozni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy velem egy idős fiu (17) , és eddig 2x randiztunk, ő már az elsőn bele ment volna mindenbe,nén meg nagyon korainak tartottam... Tegnap elott irtam neki, hogy azt mondta h talizunk,de nem talitunk. Arra azt mondta h hát azt hitte h én nem akarok , meg hogy úgyse lett volna megint semmi... De hát könyörgöm 2 randi után ha még nincs csók , akkor mindjárt vége... Ha 4. után sincs az már OK. .... Végülis nem haragszik rám , mert kérdeztem... Kerdztem tegnap h talizunk , azt mondta h nincs kedve (mondjuk előtte való nap ivott azert , es ez miatt is rosszul volt) , aztan mondom neki , hogy ezt már direkt mondod.... Erre megint elkezdi hogy Nem. De még hozzáírt nevető smiley-kat....

Szoval neeem tudom mit csinaljak vele, mert ő azt hiszi szerintem , h nekem nem kell, meg nem jon be.... De igenis bejön,meg simán alakítanák vele kapcsolatot , de 2 randi utan azert nem tudom még megmondani konkrétan.... :( 2 randi kevés... Félek, h már egy randjt se akar velem :( hogyan mondjam meg neki... Mondjuk kiskori óta tetszek neki :D szval nem hinném h annyira már nem érdeklem....

Segítsetek légyszi !!! Köszönöm !



2016. máj. 17. 15:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

1 hétig rád sem ír, ez nem úgy néz ki, hogy komolyan akarna tőled valamit? Miért vártok a hétvégéig, ha egy faluban laktok?


Azonkívül meg milyen dolog, hogy előre kijelenti, hogy smárolni fogtok?

2016. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Azert nem találkozunk minden nap, mert még nem járunk, meg hétköznap neki is és nekem is zsúfolt :/ de ha együtt lennénk, akkor azert találkoznánk hétköznap IS! Most írunk minden nap, de volt olyan h volt egy kis beszéd szunet, direkt nem irtam neki mert azt hittem h már nem is akar beszelni, de végül mindig arra lyukadunk ki h beszélünk...
2016. máj. 18. 00:22
 23/27 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de hagyd a fenébe ezt a srácot! Ha komolyan akarna tőled valamit, akkor tényleg várna rád, nem követelőzne. Elég egyértelmű a viselkedése. Az meg, hogy csókot akar pontosan azt jelenti, hogy le akar veled feküdni. A csók a szex előszobája, csak úgy mondom. Arra játszik, hogy a csóktól és a simogatástól elveszted annyira a fejed, hogy utána már tud terelni az ágy felé. Ez is tipikus dolog. Azt persze nem tudom, hogy mi lesz miután megdöntött, de simán lehet, hogy megtart, hogyha elég jó voltál. Az meg, hogy gyerekkorod óta ismered, semmit nem jelent, mert a srácot a hormonjai irányítják, nem az esze. És ne feledd el, hogy a férfi mindig egy dolgot akar: szexet. Minél többet, jobbat, lehetőleg bebiztosítva (párkapcsolat). Ez az alapvető mozgatórúgó, ez a hormonális késztetés egy férfiban a serdülőkortól egészen a halálig. Alapvetően ez nem baj. Csak ne állj úgy hozzá, hogy nálad aztán a szexszel hiába próbálkozik, mert pont ez a alfája és omegája az egésznek.
2016. máj. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Abszolút egyetértek az előző válasszal. Szerintem el képzeltél róla egy rózsaszín kis világot, és erre vársz megerősítést. De semmiképp ne csinálj magadból hülyét. Nem kell olyat tenned, amit nem akarsz csak azért, hogy "megtartsd". Hidd el ennél már csak jobbat érdemelsz!
2016. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Koszi szépen a válaszokat :)

Majd kiderül, mondjuk még nem feküdt le senkivel...

2016. máj. 18. 15:31
 26/27 anonim ***** válasza:
Ja, hogy még szűz? Akkor meg aztán főleg ne áltasd magad azzal, hogy pontosan te, a személyiséged és a lényed kell neki. A tested kell neki.
2016. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom .... :/ Nagyon jól ismerem, és ezt nem nézném ki belőle...

Miert te kinézed egy barátodból , akit nagyon régóta ismersz, hogy megfektetne?!

2016. máj. 18. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!