Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti találkoznátok egy ismeretle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoznátok egy ismeretlen emberrel, akivel csak facebookon beszéltetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit kb fél éve "ismerek" a facebookról. Viszonylag messze lakik, de lakik arra egy rokonom is, akihez néha szoktam menni. Annyira nem jön be külsőre, de nem is csúnya, és többször is hívott már találkozni. Jól elbeszélgetünk, de ő szerintem csak leakar feküdni velem, és igazából én sem igazán tervezek többet. Egyébként normális srácnak tűnik, csak 1 évvel idősebb. Az a baj hogy nem ismerem egyáltalán, és nekem még nem volt ilyen, hogy az első talin egyből minden, nem volt még egyéjszakás kalandom. Bár lehet nem lenne rossz az, igazából rám férne így pár hónappal egy nagy csalódás után. Lenne egy jó estém, és jó is kisülhet belőle.


Ti találkoznátok így, egy szinte teljesen ismeretlennel? Csináltatok már ilyet? Jó volt vagy megbántátok?

18/L



2016. máj. 29. 00:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Még egyszer sem találkoztatok, csak interneten beszélgettetek, és első találkozásnál lefeküdni, nem erőltetett egy kicsit? Nem tudom, hogy min kell parázni, szerintem elég gáz lenne olyan néven találkozni, hogy "csak akkor ismernélek meg élőbe, ha lefekszünk". Ezt nem épp neten kell leszögezni.

Naná, hogy legalább egyszer találkozok valakivel, mielőtt egy percig is ezen gondolkodnék. Szóval eleve gyanús lenne, ha valaki ilyen feltételekkel akarna találkozni.


"Ti találkoznátok egy ismeretlen emberrel, akivel csak facebookon beszéltetek?"


Nekem teljesen normális, és alap, hogy találkozzak valakivel, akivel interneten beszélgetek. Minek beszélnék vele, ha nem akarnám valamennyire megismerni személyesen is? Akit nem akarok, azzal neten sem állok szóba.

2016. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!