Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Komolyan gondolja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Egy ideje ismerem ezt a 19 eves fiut (en 16) es eddig zuros volt mert hol keresett hol nem ... Amiota kiosztottam megvaltozott !! (Megfigyeleseim szerint)

Peldaul mar van tema es visszabb is vett :)

Jovohet szombaton lenne az elso talink amit megbeszeltunk (de ugy tunik egyikunk se birta volna kivarni mert ma mondta hogy holnap talizhatnank)

Belementem es holnap talizunk :) csok nem lesz mert elso talin szeretnem jobban megismerni :)

Viszont eddig az elmult idoben nem vettem ot komolyan .. Most viszon azt akarja hogy megismerjem az anyujat :0 ez akkor most komoly ?? (Ez egyebkent ugy tortent hogy majd szombaton atmegyek) mert amugy azon is gondolkodtam hogy kik lesznek nala (es utana nem sokkal mondta hogy mennyire odaig lesz ertem anyuja meg stb...) kb igy volt... De mielott valaki azt mondana hogy az anyja dont hogy milyen vagyok ... Szerintem csak siman butatna....


2016. jún. 11. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
hát én nemtudom, még nem is találkoztatok egymással se, de mindjárt az anyukájának akar mutogatni? hát próba szerencse, valószínű ha így áll hozzá, ő komolyan veszi a dolgot
2016. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt :) hat igen furi de tenyleg sok kozos van bennunk es naponta 3x toltom a telom annyit beszelunk :)

Holnap kiderul hogy milyen szemelyesen :) mert ugye ez szamit !! :)

2016. jún. 11. 21:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Fúha... Ez szerintem a számára egy biztosítás, egyfelől, hogy mit mond a drága mamma, másfelől egy taktikai lépés, hogy te jobban kötődj hozzá és megismerd a mammát és úgy érezd helyed van ott és nehezebben tudj nemet mondani..


Mondjuk én ilyet sohasem csinálnék, hogy még nem is találkoztunk de már bemutatásra hívom, ez tök fura.

2016. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne menj el, ez nagyin gyors és gyanús.Lehet hogy valami hülye a srác, aki annyira kétségbeesett, hogy ezzel rukkol elő.Ha 19 lehet, hogy van saját lakása, és oda visz, ahol csak ketten lesztek, nem akarlak megijeszteni, de vigyázz vele.
2016. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Anyujaval lakik ket testverevel .. Dolgozik mar 3 eve hogy segitse az anyujat ... 100% hogy anyujaval lakik !! Mindenki azt mondja hogy menjek el es ismerjem meg .. Es hagyjam a multat... Uj lappal induljak ... :/ holnap biztos talizok vele mert azzal semmit nem vesztek es csak setalni megyunk ...

Koszonom azert a valaszokat :))

2016. jún. 11. 21:39
 6/10 anonim ***** válasza:

"Mindenki azt mondja hogy menjek el es ismerjem meg .. Es hagyjam a multat... Uj lappal induljak ... :"


Én meg azt mondom,hogy ne... Na?

Ez egy eléggé rendellenes randi, hogy az ELSŐ randin már bemutat az anyjának. Ez egyszerűen sok......

Biztos komolyan gondolja, viszont őt magát nem tudnám komolyan venni......

Eleve nem egy kiosztás miatt kellett volna visszább vennie, hanem magától!

2016. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Te tudod egyáltalán mit szeretnél ? Itt ez a kérdés, miközben "mindenki azt mondja, hogy"... Hát hol a józan paraszti ész ? A magabiztosság ? Az ész ? Lehet, hogy ez a pali éppen normális, de így simán ki is használhatnak, ha nem most akkor majd később más valaki. Tanulj meg döntéseket hozni, hallgass magadra, mérlegelj és próbálj jól rálátni a dolgokra és ne a "mindenki másra" hallgass, mert manapság elég divatos az ismerkedj minél előbb, minél több emberrel, így nem csoda, hogy csak biztatnak téged...

2016. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

koszi a valasokat meg a kiosztasok ... Legalabb ebbol is tanulok ...

Bar egy ket iteletet azert nem ertek mert nem ismertek engem :) peldaul attol hogy "kihasznalnak" azert nem felek mert eddig soha nem estem at a lo tuloldalara.


O pedig...

Normalis, tanulas kozben jar dolgozni, sok kozos van bennunk....

Miert ne kaphatna annyi eselyt mint mas ?


Koszonom a kerdest: tudod e egyaltalan mit akarsz ?

Hat meg nem mert csak ma fogom ot szemelyesen is megismerni. Es ez szamit... Valahol el kell kezdeni az elso talalkozassal ....

2016. jún. 12. 08:21
 9/10 anonim ***** válasza:

#8: NEm, nem tanultál semmit.....

Ha tanultál volna a válaszainkból, akkor egy ilyen normálisnak közel sem tűnő randira el se mennél...


Én most feladom, úgy látom, hasztalanul válaszolgatok (válaszolgatunk), mindenki úgy csinál magából hülyét, ahogy akar.

2016. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Orulok hogy elmentem a talira :) aranyos es nem akart semmit egy szimpla ismerkedes volt ez egesz :) (lehet azt mondani hogy majd pofara esek meg stb...)

Uj lappal kezdtem es o is ... Ennyi

De tenyleg koszonom hogy szantatom ram idot :) !!

2016. jún. 12. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!