Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Összejöhetek vele valaha? 14/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetek vele valaha? 14/f

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliból aki régóta tetszik, de félek hogy kiröhög..

Róla annyit, hogy nagyon népszerű, sok barátja van és bár kicsit nagyképű, de normális.

Rólam pedig annyit, hogy se népszerű nem vagyok, sok barátom sincs. Ő sokat szokott beszélni, míg én visszahúzódóbb vagyok. Szokott eljárni hétvégenként, míg én nem nagyon.

Szóval két ellentétes tulajdonságú emberek vagyunk. De ettől függetlenül néha beszélgettünk és jófejnek tűnt. Nem hiszem, hogy összejönne velem, de reménykedem. Csak szeretném neki elmondani, hogy régóta kedvelem. De mint említettem félek a reakciójától és azért hezitálok ennyire..


2016. júl. 3. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Probalj meg kicsit megnyilni,gmha mas fele nem is legalabv neki:)Hezitalni pedig azert nem jo..mert minnel elobb probald ovatosan tudtara adni..mert ha elmondod es nemleges a valasza akkor majd azon hezitalsz hogy:"mi lett volna ha nrm mondod el" ha pedig nem mondod el akkor pedig azon hezitalsz majd hogy:"mi lett volna ha igen.."

Probalj meg ne ennyire felni:)

Szurkolok!15/l

2016. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy kiröhögne, ha meg mégis akkora szemét, akkor meg továbblépsz
2016. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális srácnak tűnsz ezek alapján-bár nem sokat írtál le. Az igazi lányok a belbecsre figyelnek. Ha kiröhög, akkor még egyrészt gyerek, másrészt nem érdemel meg.
2016. júl. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!