Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kellene meghódítanom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene meghódítanom egy nálam 3 évvel idősebb lányt? Nagyon szeret focizni úgyhogy focizni hívtam nem randizni sor került nagyon sokszor beszélgetésre és haza is kísértem de nem tudom mit kéne tennem.

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 10:51
 1/2 anonim válasza:
100%

Attól függ hány éves vagy. De szerintem mondd el hogy kedveled és esetleg hogy szeretnél kapcsolatot. Persze ha nem tartja soknak a 3 évet. És legyél határozott mert az tetszik a lányoknak :)

Sok sikert, remélem össze fogtok jönni;)

2016. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én azt javaslom hogy szinte minden nap hívd ki csak úgy beszélgetni, sétálni. Néha leülöt egy padra, akkor ülj közel hozzá, és érdeklődj az iránt hogy milyen pasik jönnek be nekik... és ha megkérdezi hohy milyen csajok jönnek be akkor jellemezd a lányt de ne úgy hogy egyből észre vegye hogy őt jellemzed. :D :)

de ez csak az én véleményem/tanácsom ;) :)


de amúgy hány éves vagy? :)

2016. aug. 6. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!