Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Adnátok esély egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adnátok esély egy ilyen fiúnak ha elhívna titeket randira? Esetleg 10/?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



2016. aug. 6. 14:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Már csak a Mortal Kombatos pólójáért is IGEN! :D

Egyébként szerintem teljesen értelmes srácnak tűnik, úgyhogy adnék neki esélyt. :) 10/6 (Átlagosnak mondható szerintem, de nincs ezzel semmi baj.)

2016. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Szoktam mosolyogni is,de nem vigyoroghazok mindíg,mint a tejbetök.


Egyébként a 10-es válaszolóval egyetértek a kritika fontos dolog,és a kritikát is meglehet fogalmazni normálisan,nem csak úgy,hogy bántó legyen a másik fél számára.

2016. aug. 6. 16:30
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is a mosolyt hiányolom, és de igen, vigyoroghatsz folyton, nekem pont az olyan típusú fiúk jönnek be. :) Vagy ha nem is folyton, legalább a képen vághatnál valami kevésbé szigorú fejet, mondjuk egy félmosolyt vagy valami... amúgy nincs veled gond. :) 17/L
2016. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ebben teljesen igazad van, de akárhogyan is fogalmazza meg valaki az csak segít neked:D Ha jól veszed át. Illetve ha ésszerű a logikája. Ezért nem értem, hogy miért probléma ez?:D És én itt még nem is voltam az a tajparaszt emberke:D Az se jobb aki látszatra támogató, de nem gondolja őszintén, és ezzel becsapja magát is illetve a másikat is.:D Ilyen kérdést nem is igazán lehet konkrétan megválaszolni, maximum csak körülírni, hogyha ez meg az lenne akkor "igen". Illetve hogy a külsődbe beleképzelnek egy számukra szimpatikus jellemű embert. De hát ki mivel tud azonosulni. A képedről viszont akárhogy is néztem sugárzik a bizonytalanság, a túlzott komolyság, illetve az, hogy "valami nem okés". Amikor egy csajhoz odamész akkor is kettő variáció van az egész kimenetelére, vagy a jó vagy a rossz. Ha csak a jóra készülsz fel, akkor nagyobbat koppanhatsz. És még jobban belefáradhatsz. Még ha nem is próbáltad sokat. Ezért jó ha erősen tudatosítják benned a rosszat, mert akkor annál már csak jobb lehet.:D Kemény pszichológia ez. Azért könnyebb annak az élet aki volt már a padlón valamiben, mert neki onnantól tényleg minden könnyűnek egyszerűnek tűnik. Már ha túl tud lépni a múlton.
2016. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

14-es

Én is veled értek eggyet,de lehet rosszúl fogalmaztam.

2016. aug. 6. 20:19
 16/25 anonim ***** válasza:
Nekem nem jössz beeeee.16/L
2016. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Először válts nadrágot, esetleg egy számmal nagyobb póló, és az esélyek megháromszorozódnak ;) amúgy külső alapján átlagos, a személyiségeden múlna :) 19l
2016. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Legközelebb nem kocogás előtt fotózkodom.

Ez a futós nadrágom :D

2016. aug. 6. 21:56
 19/25 anonim válasza:
100%
Ne feszülj ennyire. Ha kiraktad ezt a kérdést ide az azt jelenti hogy nincs önbizalmad. Ezen dolgozz és mosolyogj többet, a lányok szeretik ha egy fiú meg tudja nevettetni őket, én legalábbis imádom. 18/L
2016. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van. Egyébként szerintem nem a nadrágod vagy a pólód tehet szimpatikussá, hanem a stílusod, gondolkodásmódod.. Azt viszont csak élőben tudnám megmondani, hogy szimpatikus vagy-e. Így kép alapján bárki bármit mondhat - nem számít.


Mellesleg nem félsz, hogy kitetted a saját arcod a gyakorira?

2016. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!