Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Adnátok esély egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adnátok esély egy ilyen fiúnak ha elhívna titeket randira? Esetleg 10/?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



2016. aug. 6. 14:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Igen, 10/7 +1 pont mert jó a pólód :D
2016. aug. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Túl jó komor vagy és a hajad nagyon nem tetszik :-$
2016. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Így külső alapján nem tűnsz vészesnek, de ebből aztán nem derül ki semmi. Darabolós gyilkos is lehetsz. Ha mondanál pár szót a jellemedről, akkor talán meg tudnám mondani, randiznék-e veled. Mert randin tuti nem a másik külsejéről akar beszélgetni az ember...
2016. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Akkor egy kis jellemzés:

20 éves vagyok,kb.182-185 cm.

Vendéglátásban dolgozom szakácsként


Belső tulajdonságok:

Jók:

Kedves vagyok,ha tudok akkor segítek másoknak.udvarias,tisztelettudó vagyok idősebbekkel,lányokkal egyaránt,de alapjában véve mindenkivel,türelmes vagyok,megértő vagyok álltalában mindenkivel.


rossz:

Nem jövök ki jól a korosztályomba tartozó fiúkkal,

Lányokkal nem tudok/nem merek beszélgetni

Félén/visszahúzóda vagyok és eléggé önbizalomhiányos is.

Soha nem járok bulizni,kevés barátom van

Otthon ülő típusnak mondanám magam,munkán,sportoláson kívűl nem nagyon mozdulok ki,csak ha muszály(ez szerintem annak tudható be,hogy nincs nagyon kivel mennem sehova)

Ezen felül elég unalmasnak mondanám magam(nem tudok/nem merek lányokkal viccelődni/vicces lenni.



Egyéb:

Szeretek filmeket,sorozatokat nézni,videójátékozni,sportolni

Érdekel a történelem,a csillagászat,a zenei izlésem változatos,bár csak akkor hallgatok zenét,ha munkahelyen vagy bárhol szól a rádió,egyébként nem szokatam,

Elméletben romantikusnak mondanám magam,de gyakorlatban még soha nem tudtam alkalmazni.

2016. nov. 22. 22:43
 25/25 anonim ***** válasza:
Azt írja nekem a képnél, hogy megszűnt az oldal.
2016. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!