Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megint én kezdeményezzek? 14/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint én kezdeményezzek? 14/L

Figyelt kérdés
(Jarok egy sraccal akivel elossor csak baratok voltunk es utana uzenetezes kozben egyszer megkerdezte h jarunk-e, es irta h tudja ez nem nagyon alkalmas igy uzin kerezztul de mar annyira furdalja a kivancsisag.)Eddig meg csak 2szer taliztam vele, elso talin 2szer is megoleltuk egymast. Aztan 2.talin elmentunk egy mezobe es leultunk a fure gondoltam kozelebb huzodik hozzam vagy valami erre csak a Dunat bamultuk es beszelgettunk. Ekkor ereztem azt h mintha csak baratok volnank ugy ulunk a fuben. Aztan amikor felalltunk kicsit elkezdtunk setalni aztan gondoltam h en nem varok, melle mentem (merthogy hozta a bicojat es az pont koztunk volt)es megkerdeztem (tudom ezt nem szoktak)h megyunk-e kezenfogva, es igy kezenfogva folytattuk hazafele vezeto utunkat. Olyan furan ereztem magam mivel ugye ezt nem nekem kellett volna megkerdeznem. De aztan egyszer elengedtem a kezet es o mar nyujtotta a kezet szoval ennek mar orultem. Kovetkezo talin szerintetek megint en kezdemennyezzek? Vagy ez mennyire jo otlet? 14/L.   A fium: 16

2016. aug. 14. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
5%

Ajánlom neked a helyesírási szótár és az étermező szótárt...minek neked 14évesen "pasi"?

Látszik hogy nagyon fiatal vagy ehez!egyáltalán nem kelett volna egyszer sem kezdeményezned...-_-

2016. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Igen, nyugodtan kezdeményezhetsz te, a fiúnak valószínűleg jobb is így.
2016. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Értelmező***
2016. aug. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 Mai fiatalság az márcsak ilyen. Ja és bocsánat a hibákért gyorsan írtam.

2# Szoval jobb? Okés köszi a választ!

2016. aug. 14. 17:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Több választ kérnék!
2016. aug. 14. 17:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kezdeményezz nyugodtan.
2016. aug. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nálunk nekem kellett kezdeményeznem de ha a lány kezd.-et v sokkal-sokkal könnyebb lett v a szitu. Kezd. nyugodtan a fiúnak sokkal könnyebb lesz, örülni fog neki! Sok sikert!!! F/14
2016. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem rendben. Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. aug. 17. 20:38
 9/9 anonim ***** válasza:

a közfelfogás az, hogy a srácnak illik/kell kezdeményeznie. sok lány nem is foglalkozik a sráccal, aki nem kezdeményez. vagy tekinti komolynak a srácot, aki nem kezdeményez, vagy észre sem veszik, hogy egyáltalán akar valamit, hiszen nem kezdeményez.

tapasztalatból mondom viszont, hogy sok srác nem mer kezdeményezni, vagy azt sem tudja, hogy mit is kéne tennie, hogyan és sokan vannak, akik félnek megtenni, még ha tudják is, hogy meg kéne tenniük és akarnák is. (fiatal és tapasztalatlan srácokkal ez fokozottan igaz lehet)


szerintem, ha te akarsz valamit a sráctól, akkor vagy kezdeményezz nyugodtan, ezzel megkönnyíted a dolgát. ha neked ez kelelmetlen valamiért, vagy nem akarod átvenni a kezdeményezést, akkor érdemes lehet tudatnod vele, hogy te nyitott vagy a közeledésére, de kezdeményezzen ő.

ha kerülni akarod a kezdeményezést és a direkt kommunikációt is erről, akkor próbálj meg olyan helyzeteket teremteni, amiből észreveszi, hogy kezdeményezhet. pl. közelebb húzódsz, stb. ezekkel a "női jelekkel" az a gond, hogy a legtöbb lány ugyanúgy nem látja, mint amikor a srácok próbálnak indirekt módon közeledni és kezdeményezni...

2016. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!