Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hol ismerkedtek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hol ismerkedtek szívesen?

Figyelt kérdés

Egy kis közvélemény kutatás, Sokat olvastam itt, hogy sokan írják hogy mennyire oda meg vissza lennének ha az utcán leszólítaná őket valaki, megint más meg ijedtében szinte a rendőrséghez szaladna, megint mások azt írják hogy szórakozóhelyekre mennek ismerkedni, mások szerint meg ha elmegy hétvégén szórakozni akkor hagyják békén a fiúk, olyat is olvastam aki szerint a mai világban az interneten lehet legjobban ismerkedni, mások meg azt mondják hogy ha egy ismeretlen rájuk írna, kapásból le is tiltaná...

Szóval lányok, a ti véleményetekre lennék kíváncsi, hogy Ti hol ismerkedtek szívesen?



2016. aug. 23. 19:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%

Neten biztos, hogy nem. Az szánalmas.

Utcán, hááát.... Ahhoz, hogy pl beszéljek vele, nagyon szimpatikusnak kell lennie.

Inkább baráti társaságból. Ifi, edzés, haverok barátai stb.

Szóval azért tudjam, ki ő.


17/L

2016. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én facebookon szeretek ismerkedni, vagy esetleg a fősulin, vagy egy két szórakozó helyen :)

A jelenlegi barátom a facebookon látott meg, bejelölt, mert látta hogy én is fősulis vagyok...

aztán már 3 éve együtt vagyunk :)

Ismeretleneket én se szoktam visszajelölni fészen, de ha látom hogy egy jó pasi, akkor miért ne?

23 L

2016. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Válaszokat elolvasva következtetés:

Ha jól nézel ki mindegy, hogy hol ismerkedsz, ha nem, akkor is, csak akkor ne várj semmit:D

2016. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Az utcán való leszólítás akkor jó, ha nem egy begyakorolt szöveggel jön oda a srác. Nagyon hülyén jön le amikor a "szia cica van gazdád?" vagy a "fájt amikor leestél az égből?" dumát használja... Lehet akármennyire helyes, de ez miatt a szöveg miatt elküldeném. Egyszerűen paraszt az egész.

Spontán dolgokkal leszólítani a lányt oké. Pl valamit elejt, felveszed, vagy csak megkérdezed nyáron, hogy nincs-e kedve egy fagyihoz.

Szórakozóhelyekre nem járok, de ott nem is akarnék pasizni... Valószínűleg, aki ott van, az máskor is eljár bulizni, iszik, mint állat... (Tisztelet a kivételnek!) Szóval nekem ez sem jön be...

Az interneten pedig óvatosnak kell lenni. Nem szabad mindent elhinni. Még nem volt internetes randim, de találtam itt gyakorin egy nagyon kedves srácot, szeretnénk majd találkozni a közeljövőben. :)

2016. dec. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Manapság mindenki neten,vagy bulikban teszi ezt engem ez a kettő taszít a legjobban.

Ami a filmekbe van, hogy valami veszély kaland közepette az nekek nagyon szimpatikus csakhát egy gimis lánynak milyen kalandja lehetne.

2016. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Igazából én bárhol képes lennék ismerkedni. Jobban szeretem ha a barátaim köréből vagy az ismerőseim köréből vannak a fiúk, de a netet is nagyon szeretem mint ismerkedési helyszín. Eddig ez volt a legbeváltabb. 15/L
2016. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint buszozás közben, kutyasétáltatás, esetleg várakozás közben szívesen beszélgetnék kellemmes társaságú fiúval.😊 internet is jó, ott nyitottabb vagyok valamennyire (ugyanis könnyen zavarba jövök) de úgyis követelném a találkozást. Suliban semmiképp se ismerkednék.😄
2016. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Én a focipályán😂😉⚽
2017. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem unod ezt a kerdest?? veled sehol nembismerkednek mert mar lassan feleve aktiv vagy gykn vagy talan mar regebb ota, biztos egy kis bena senkinek nem kello srac vagy
2017. febr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, Igen az vagyok, remélem örülsz, hogy belém rúgtál még egyet. :) És igen, a kérdés kiírása óta is az vagyok. Viszont a kérdésem nem úgy van, hogy "Lányok, ti hol ismerkednétek VELEM", úgyhogy nem tudom min kaptad fel úgy a vizet, mintha legalábbis virtuálisan megerőszakoltalak volna. Ha kérhetlek, ezt azért áruld már el. :)
2017. febr. 6. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!