Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Félek, hogy ha elhívnám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy ha elhívnám randira megutálna? 14/f (osztálytárs)

Figyelt kérdés

7-napja ismerjük egymást és attól félek, (jóban vagyunk értsd úgy, hogy udvarias vagyok vele nem basztatom stb és ezért cserébe ő is normális velem) hogy ha elhívnám randira akkor megutálna sőt nem szólna hozzám. De én érzek iránta valamit és nem a külsője miatt. (Bár egy nagyon szép lány).

Tippek tanácsokat, véleményeket kérnék. (És ha kérhetem kíméljetek az osztálytársal nee dumáktól)



2016. szept. 7. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

14 vagy ha nem jon osssze akkor is csak egy evet kell mellette legyel az nem olyan sok

Hiv el aztan lesz ami lesz ha tokolsz rajta csak rosszabb lesz elhivod most vagy felejtsd el

2016. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne siess ezzel nem hiszem hogy megutálna de ha mégis akkor annyit nem ér az egész:D de ne is várj a végsőkig amíg nem tudod mit gondol rólad ha gondolod irhatoll:D
2016. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-nek:

középiskola... nem általános

2016. szept. 7. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!