Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti el tudnátok fogadni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti el tudnátok fogadni egy ilyen barátnőt magatok mellé?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,középmagas, szőkésbarna hajú és zöldeskék szemű.Nem sminkelek,max fontos alkalmakkor egy kis szempillaspirál,szájfény.Sportos vagyok,mert nagyon szeretek mozogni(pl. tenisz,úszás,atlétika),szabadidőmben szívesen olvasok,filmet nézek vagy a barátaimmal töltöm az időmet.

A személyiségemről azt mondhatnám el,hogy barátságos vagyok,közvetlen,és mindenkivel úgy bánok,ahogyan ők velem,nem vagyok előítéletes.Nem vagyok az a szófosó típusú lány,sem társasági ember,de van egy szűkebb baráti köröm,akikkel nagyon jól kijövök.Humoros vagyok,megbízható,és könnyen felvidítom az embereket. Egy embert szeretek először jól megismerni,aztán nyílok meg neki. Családcentrikus vagyok és szeretem az állatokat is. Emellett igen céltudatos vagyok,kitartó, nem adom fel az első csalódás után azt,ami fontos nekem.A szeretteimért,barátaimért,a céljaimért bármit képes vagyok megtenni.Könnyen kezdek ragaszkodni emberekhez,az őszinteséget kölcsönösen elvárom.Szeretek izgalmas témákról dumálni, új -magamhoz hasonló embereket-megismerni. Ha valakinek még valamilyen kérdése van,vagy szeretne bármiről beszélni,akkor az írjon PRIVÁT üzit nekem. :)


2016. okt. 30. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A fentebb leírtak alapján nagyon egyben vagy. :)
2016. okt. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem 300 km-re lakik tőlem, és van néhány rossz (!) tulajdonsága is, akkor igen.
2016. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én hasonló vagyok mint te, és igen eltudnak fogadni. Tapasztalatból mondom. 20/l
2016. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A leírás alapján nagyon bejössz. Pont ilyen lány az esetem. Tudj nőies lenni, amikor kell. Az nagyon bejön a fiúknak. Sok sikert!
2016. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az atlétikát szeretem én is, a természetet is, olvasni is, stb, de így láthatatlanból, ismeretlenül nem bírok válaszolni.Egyébként jó tulajdonságok, de úgy, hogy nem ismerlek, csak azt tudom megjegyezni, hogy írni bármit lehet.
2016. okt. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen picinyem.Gyere nyugodtan.

Pista bácsi/90

2016. okt. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze bármikor nagyon jo kis tulajdonságaid vannak és viztos van még több is, negatívak irhattál volna mert ez így kicsit túl tökéletesnek tűnhet.
2016. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!