Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes lettem az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az egyik osztálytársamba!?

Figyelt kérdés
En 14,5eves lányvagyok xy16 . Idén lettünk jóban es ő kezdemènyezett. Egyre szorosabb a viszonyunk de nem történt köztünk semi . Többen is kérdezgették hogy mi van köztem es xy közzött. Meg ma nem volt suliban es kérdezte az egyik barátja hogy Na öszejöttetek már? Es utánna en nagyon roszul lettem de boldog is voltam mert ezt nem tudom jo jelnek vegyem e vagy sem. Ma voltam a meccsén kikaptak es mondta hogy menyek el majd a kövire is mert hogy ott majd ügyessebb lesz meg ilyenek es en látam hogy örül nekem hogy ott vagyok. Meg járunk kávézni de sokszor nem kettesben de szinte minden szünetben együtt vagyunk es jegelte a nô ügyeit pedig ellèg sok làny összejönne vele . Viszont ahhoz képest tudom hogy félénk. Es sokszor nagyon közeljövőben hozzám meg minden. Meg az a baràti társaság akikekel suli után lógunk múltkor is direkt kettesben hagytak minket . Megy mondta az egyik barátja hogy örül neki hogy en és Ákos ilyen jóban lettünk. Es en szívesen öszejönnék vele meg akkor is ha osztàlytárs. Biztos hogy nem en csókolom meg először azt kezdeményezze ő. De valami jeleket akrok neki adni hogy több mint barát . És nem tudom mit csinàljak vagy hogy tetszem e neki? Szerintetek?

2016. nov. 16. 02:03
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. nov. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 NudliHercegnő ***** válasza:
És miért is nem te csókolod meg először? Ha szeretnél valamit, akkor miért nem teszed meg?
2016. nov. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azert mert nem bizos hogy akar tőlem valamit
2016. nov. 16. 12:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tetszel neki, kezdeményezz te is nyugodtan, bátorítsd ha félénk, segíts átlendülni a nehezebb pontokon... ha mindenki számára ennyire nyilvánvaló ,akkor szerintem lehet benne valami, hogy tetszetek egymásnak ...


viszont a kedvenc részem az, hogy gondosan inkognitóban hagytad Ákost :D

2016. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Es komoly 😂 Ott hagytam a nevét 😂😂 na köszi a válszodat
2016. nov. 16. 17:54
 6/8 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Ha már a haverja is rákérdezett, hogy ki a szitu biztos nem vagy számára közömbös. Hajráá! ;)
2016. nov. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
**mi a szitu
2016. nov. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válszt
2016. nov. 18. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!