Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lány osztálytársamba. Lehet valami?

Figyelt kérdés
Nagyon jóvan vagyunk most úgy sulikezdés óta, és most olyan "legjobb barát" számomra, csak szeretem belül. Viszonylag sokat beszélek vele, megért, meghallgat, segít, stb. A lényeg az, hogy tavaly bepróbálkoztam nála, de vissza utasított, de most már tudom, hogy milyen fiúk tetszenek neki belsőre. 1-2 dolgot kivéve olyan vagyok, mint akit keres, csak külsőleg nem. Ő nem tudja, hogy szeretem, és nem is akarom, hogy megtudja amíg el nem jön az ideje. Szerintetek lehetne valami köztünk?

2016. okt. 26. 23:01
 1/4 anonim válasza:
Szerintem igen, próbalj vele iskolán kívül is időt tölteni. Amúgy egy jó tanács: Házi nyúlra nem lövünk. Sajnos igaz. A mi osztalyunkban volt egy párocska és hát amikor szét mentek nem lett jó vége :(
2016. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kivéve ha támad
2016. okt. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 Igen, tudom, és azt is tudom, hogy igaz. Mesélj még az osztálytársaidról. Írj üzenetet
2016. okt. 27. 06:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet.
2016. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!