Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tanácsra és véleményekre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra és véleményekre lenne szükségem?! A többi lent!

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok túl egy közel 3 éves kapcsolatomon. Természetesen a szakítást követően rövid időn belül ismerkedni kezdtem, de annyira ragaszkodtam a múlthoz, meg ahhoz a fiúhoz, hogy egyszerűen senkit sem tudtam közelebb engedni magamhoz. Vagy érezni bárki iránt. Most megismertem egy fiút. Már korábban láttam órákon, mert egy egyetemre járunk, de sosem beszéltünk, még a nevét sem tudtam. Aztán egyik nap kiváncsiságból letöltöttem a tindert; majd az első néhany srác között dobta ki őt. Végül lett egy matchünk, amit jó jelnek tekintettem, hogy tetszem neki. 2-3 hete ismerem. Kb naponta szoktunk is beszélni, de nem éjjel nappal, ami nekem most jó, mert nincs rám tapadva, sokkal inkább rejtély számomra. Azóta hogy ismerjük egymast, egyszer találkoztunk. Sajnos akkor nem tudtunk túl sokat együtt lenni és beszélni, de amennyit igen, az teljesen elég volt nekem ahhoz, hogy mostanra nagyon megtetszett. Mióta találkoztunk csak azt érzem hogy szeretnék még vele lenni, beszélgetni, jobban megismerni. De érzéseim nincsenek még irányába, a tetszést leszámítva. Nem tudom ő hogyan vélekedik rólam. Kedves és aranyos srác; de látom rajta/rajtunk hogy nem túl könnyen "adja magat" -ha lehet ezt így fiúra mondani. Nem tudom, hogy azért halad az egész ennyite félve is lassan mert nem érdeklem, vagy mert játszik vagy esetleg teljesen más miatt. Persze én sem szeretnék egy hét múlva az ágyában kikötni, de el szeretném érni hogy közelebb kerüljünk egymashoz, mert teljesen oda vagyok érte. Néhany nap múlva lesz egy party, amin mindketten ott leszünk. Semmit nem érzek előre, hogy akkor majd találkozunk-e; beszélünk-e vagy ilyesmi. Sosem volt gondom a srácokkal és az ismerkedéssel, most nem tudom mi ütött belém, de teljesen tanácstalan vagyok. Kérlek tieket normalis valaszokkal segitsetek, hogyan tudnek kozelebb kerulni hozza ugy hogy ne tartson unalmasnak vagy nyomulosnak?! És mit gondoltok ő mit gondolhat vagy mit akarhat?!

2016. nov. 20. 23:23
 1/4 A kérdező kommentje:
19/L - ez lemaradt :)
2016. nov. 20. 23:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Keresd a társaságát amikor csak lehet!Küldj neki jeleket!Bátorság!Hajrá! :)
2016. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de tartok attól, hogy nyomulósnak fog tartani ?! :/
2016. nov. 20. 23:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs mit. :)

Ettől ne tarts!Nem nyomulsz, ha jelzel neki. :)

2016. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!