Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek egy fiúhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy fiúhoz (tetszünk egymásnak)? 14/L

Figyelt kérdés
Egy éve kb. megismerkedtem a barátnőm volt osztálytársával, akivel pár hónapja közelebb kerültünk egymáshoz és a báráti körünk is ugyanaz, úgyhogy nagyjából hetente szoktunk találkozni nagyobb társaságban. Kiderült hogy tetszem neki, meg ő is tudja, hogy nekem is tetszik, csak ezt nem így egymás között mondtuk ki, hanem az egyik barátjától tudom.. egyre többet beszélgetünk facebookon, meg élőben is.. múlt héten volt egy randi szerűségünk.. elhívott kajálni, meg sétáltunk utána, nem volt egyáltalán ilyen kínos csönd, tök jó volt az egész:)) csak a végén mikor elköszöntünk egymástól, ő mondta hogy jól érezte magát, én meg nem tudtam neki válaszolni, mert becsukódott a busz ajtaja.. és egy hétig nem beszéltünk, meg semmi, tudom nekem kellett volna ráírnom és megmondani, hogy jól érztem magam, csak hülye voltam.. csak nincs még ezzel kapcsolatban tapasztalatom, és nem mertem neki írni, vagy nem tudom.. ő is félénk az ilyen dolgokkal kapcsolatban, nem volt még barátnője. Azóta egyszer beszéltünk, semleges témákról, az újabb találka ötlete nem vetődött fel.. mit csináljak??:// fel akarok hagyni ezzel a szerencsétlenkedéssel, a környezetemben mindenkinek olyan egyszerűen megy ez az egész.. .

2016. dec. 9. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd el te találkozóra! Nem égő ha egy lány hív el egy fiút!
2016. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írj rá, hogy találkozzatok mert legutóbb is jól érezted magadat. Valószínüleg azért nem írt ő neked, mivel nem tudta hogy érezted magadat vele.


Bátorság!!!:):)

2016. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehéz egy bátortalan fiuval, főleg, hogy neked sincs tapasztalatod. Szerintem fontos h kezdeményezz, de ne érezze azt hogy nyomulsz. Fú attól nagyon beparáznak. Én már jöttem össze igy fiuval, ha akarod szivesen segítek.
2019. dec. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!