Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tegnap együtt fociztam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap együtt fociztam egy lánnyal, nagyon megtetszett. Hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés
Eszméletlenül aranyos,cuki lány,tegnap este mindjárt megkerestem facebook-on. De nem tudom,hogyan,mikor és mit írjak neki. Idén többet nem megyek már suliba (egy hetet megyek gyakorlatra,egy hét suli),tehát csak az maradt,hogy ráírok. De Karácsony előtt,ha esetleg összejönne úgysem bírnánk találkozni,addig meg csak Facebookon beszélgetni miről lehet?! Ha meg mondjuk 1 hét múlva írok rá,akkor meg az elég gagyi,hogy: "kb.egy hete tesiórán ellened fociztam,nem?!":D Szóval nem tudom,mit csináljak.

2016. dec. 17. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Szoktál focizni? Nagyon jól csináltad. Az eddig az általam ismert lányok nagy része ki nem állhatta ezt a sportot, ezért elég meglepő jelenség voltál. ;) (Ha tudod, hogy jár) Mióta focizol?
2016. dec. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek, nem igazán értettem a válaszod. Nem én vagyok a lány, hanem akiről szó van. Amúgy nem hiszem, hogy akkora focista lenne, csak beállt kapuba és ennyi. Amúgy 15/F
2016. dec. 17. 13:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom... az elso azt irta le, h te mit irj neki :D Mit nem lehet azon erteni?
2016. dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja, így már értem. Bocsi és köszi, csak több kérdést is feltettem,sok mindent írtam így most nem voltam annyira képbe :'D
2016. dec. 17. 14:06
 5/13 anonim ***** válasza:

Te: -Szia.

Ő: -Szia.

-Zavarok?

-Nem, dehogy is :) Úgyis épp a buszon ülök/tanulok/kockulok.

-Akkor jó:)

Szuperül fociztál tegnap!

-Komolyaan? Hát én nem így érzem, de köszi :D Te is.

-Jó, de hát én x éve focizom. Te jársz edzésre?

-[...]

-Stb stb stb


Ennyi, hajrá:)

2016. dec. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó, jó, de egyrészt nem ismerősöm facebookon, másrészt nem nevezhető focizásnak igazából amit csinált, mert csak "kényszerből" beállt a kapuba. És ott a másik probléma, amit leírtam, hogy Karácsony előtt nem tudnánk találkozni. Szóval írjak rá most és beszélgessünk Facen egy hetet?! Nyáron írtam egy-két lánynak, de nem jöttek össze. Nem tudom konkrétan mikről lehetne beszélgetni. Pontosabban kérdéseim vannak, de olyan lenne, mint egy kihallgatás, és akkor a találkozóra nem maradna semmi.
2016. dec. 17. 19:51
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

"Szia. Tegnap úgy beverted, mint a Dzsudzsi :D"


kezdésnek ez már jó, és még felütést is ad. Jobb mint a "szia, látom focizol" :D

2016. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pedig az a megoldás, hogy ráírsz. Egyébként milyen alkalomból találkoztál vele? Iskolatársad? Vagy barátokon keresztül?
2016. dec. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak együtt volt tesióránk az ő osztályával,az osztálytársai meg mondták neki,hogy álljon be kapuba. De ahogy már fent is írtam,ha most ráírok,akkor egy hétig valamiről beszélgetnünk kell Facebookon (mert most én sem és gondolom ő sem fog ráérni így Karácsony tájékán),és úgy már nem maradna téma a találkozóra.
2016. dec. 18. 20:40
 10/13 anonim ***** válasza:

Dehogynem marad!

Akkor beszéljetek mondjuk kétnaponta, és feleannyi témàt pipáltok csak ki:D

Amúgy ráírtál?

2016. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!