Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyok együtt a barátommal, de megtetszett valaki más is és tudom (tőle) hogy én is nagyon tetszek neki. Mit tegyek? L

Figyelt kérdés
Az előbb említett barátom nagyon furcsa. Sokszor emlegeti a szex témát, de mindig mondja hogy szeret. Viszont fél év után sem akar bemutatni a szüleinek és azt sem akarja hogy én bemutassam őt. Viszont van a másik fiú aki szinte mindent megtenne értem, be is akar mutatkozni a szüleimnek mint "haver" és nagyon kedves. Szeretem mind a kettőt, de a barátomban egyre kevésbé bízok meg, viszont a másik fiúban egyre jobban. De nem akarom elhagyni a barátom ugyanis nagyon jól megvagyunk. De a másik fiú meg szinte vonzz magához.
2015. febr. 24. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátod már nem igazi, hagyd ott mert úgy is csak rosszabb és rosszabb lenne.
2015. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A barátod csak azért nem hagyod ott mert "jól megvagytok"???

Az a másik pasi meg VONZZ MAGÁHOZ!!!

Akkor most mivan?

A barátodat mindenképp hagyd ott, mert ezt nem érdemli, csak azért vagy vele hogy legyen valakid?

2015. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd el a barátodat,nem szép dolog másért ezt tenni,de minek húzni az időt?
2015. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A "jól megvagyunk"-ot úgy értettem hogy tényleg látszik rajtunk hogy szeretjük egymást,olyanok vagyunk mint a barátok csak szerelemmel és nagyon összeillünk. És nem akarok játszani vele mert ugyanúgy szeretem mint eddig. De a másik srác (osztálytársam,mindig látom) aki "vonzz magához" azt úgy értettem hogy általában vele vagyok a suliban, szinte legjobb barátom. Nagyon megkedveltem. És a barátommal nem azért vagyok együtt hogy "legyen mellettem valaki" mert az óriási baromság lenne! Tényleg szeretem és nem akarom megbántani, és nem is akarok nélküle lenni. Mégis néha többet gondolok a másikra.
2015. febr. 24. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Azon gondolkodok, hogy középsős ovisok vagytok, esetleg már nagycsoport?
2015. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyerekek úgy dobálództok a "hagyd el!"-el! Borzalom! Gondolom nem csak bemutatkozni akar, hanem ő is téged a saját szüleinek bemutatni!
2015. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Arra nem gondoltál hogy a "barátod" széggyel a szülei előtt? szerintem az nem normális hogy fél év alatt nem mutatott még be.. a másik srác viszont komolyan gondolja de ha nem hagyod el a pasid akkor mond meg a srácnak hogy ne várjon rád
2015. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!