Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el Istikének...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el Istikének 😢😢?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit 5 éve nem láttam...most akár velem találkozni. Én is szeretnék vele találkozni és beszélgetni, de ő egy randizos talalkara gondolt...Régen nagyon jó haverom volt , és szeretem őt mint barátot...hogy tudassam vele h én nem akarok vele randizni, sőt senkivel sem szeretnék randizni. Sajnos ő nem adja fel egyhamar, nemrég szakított az exevel, és most feltétlenül akar egy barátnőt magának...

Mindketten 15 évesek vagyunk



2016. dec. 17. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd ezt neki: "Figyu Isti. Most szakítottál a barátnőddel. Csak azért akarsz újat, hogy elfelejthesd a régit. Ha most összejönnénk, az nem működne. Se miattad, se miattam. Mert őszintén szólva, én csak haverként szeretlek. És mint haver, mindent meg fogok tenni, hogy túlléphess az exeden."
2016. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Félek h menten lesmárol....
2016. dec. 17. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor feljelented :P
2016. dec. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Inkább Pokémonozz. 15 éves kölyök vagy, fingod nincs az emberi kapcsolatokról. Nem is való neked. Játssz helyette.
2016. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!