Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az nagy gáz, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagy gáz, ha nem mentem el az első randira, van még esélyem nála, többi lent?

Figyelt kérdés
Van ez a lány egyik haverom hozott vele össze,aki egy helyre jár vele lovagolni,neki mondta hogy tetszik nekem,nekem mondta,hogy tetszek neki,és egyszer bejelölt instán,és direktben beszélgetni kezdtünk,mint kiderült sok közös van bennünk(egy évben,egy hónapban,egy napon születtünk,én egy órával idősebb vagyok,a magasságuk is egyenesen arányos,hasonló az érdeklődési körünk,ésatöbbi...),egy három hete megbeszéltük,hogy érte megyek kocsival,és elmegyünk egy étterembe,vacsorázni,ezt az időpontot egy szombati napra tűztük ki,de én a péntek éjjelt végig buliztam,és másnap reggel nyilván hulla voltam,így beállítottam a telefonom csörgőre,de olyan mélyen aludtam,hogy meg se hallottam,és amikor felkeltem csak annyit láttam,hogy van a lánytól 111 darab nem fogadott hívásom,és megírta,hogy szép voltál,meg a haver írta,hogy h*lyegyerek,azóta a lányt hiába hívom hiába írok neki már letiltott,és mindig,ha sms-t küldök neki azt egy az egyben visszaküldi,a haverom azt mondta,hogy még őt is kerüli a lány nagy ívben.Én szeretem őt és tudom,hogy elszúrtam,de nem tudom,hogy tegyem jóvá,engem ez bánt és kudarcként élem meg,de vajon,ha elmennék hozzájuk akkor szóbaálna velem,hogy vegyem rá,hogy adjon még egy esélyt?A válaszokat köszönöm.

2017. febr. 19. 06:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
hát nem tudom milyen buli lehetett hogy másnap estig se ébredtél fel...
2017. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a lány nevében írom, remélem, soha többet nem fog veled szóba állni, ha ilyen részeges alak vagy!!!
2017. febr. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Te miért reménykedsz ilyenekben?.Nem is ismered a csajt es milyen szolidáris vagy vele.Csak mert elment bulizni es fel se ébredt?Hat elrontotta,nem kérdés,de azert ne vonjel már le ebből óvodás szintű következtetéseket,hogy akkor mar szinte alkoholista is....Jaaaj.
2017. febr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%

"Szerintem egy második esély mindenkinek jár..."

Hát nem, pajti! Az élet nem számítógépes játék, itt a Ctrl+Z billentyűkombináció nem fog segíteni. Egy esélyed van, akkor kell jól csinálni.

Vedd ezt tanulópénznek, kérdező, és többé nem kövess el ilyen hibát. Az élet egyéb területein se, de csajjal szemben főleg ne!

2017. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
14es,embertől függ, hogy van e második vagy hatvanadik esély, nem pedig attól, hogy más területeken nincsen még második sem:)
2017. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
72%
embertől függ, hogy van e második vagy hatvanadik esély, nem pedig attól, hogy más területeken nincsen még második sem, - tűnődött a villamos, miközben levágta Rozi néni bal lábát.
2017. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Bizonybizony, a lany azert nem beszel veled, mert komolyan vett teged es komoly kapcsolatot akart toled. Valaki irta, hogy a lany orakig keszulodott es vart. Es bizony ez is igy van, valoszinuleg egy hettel elotte mar tok ideges volt es kb nem birt enni az izgalomtol. Minden mas programjat lemondta miattad, gondolom elotte valo nap koran lefekudt aludni hogy szep legyen masnap, lehet o is mehetett volna valahova, de miattad lemondta. Valoban nem egy eszveszejtoen nagy dolog amit csinaltal, ferfiak sokkal survabb dolgokat tesznek nokkel. Viszont,

ha a dolgok moge nezel, igen. A legtobb magara valamit is ado lany

olyan ferfira vagyik, aki megbizhato. Ez az EGY ki......ott dolog kell egy ferfiba! lehet sarmos, penzes, stb , ha megbizhatatlan. Es te pontosan bemutatkoztal ezzel neki. Nem vagy rossz ember, csak neked nem kellett elegge a lany, ennyi. Keszulhettel volna jobban erre a randira, gondolhattad volna, hovy ha nem is alszol el, legalabbis full masnapos leszel. Az egyetlen napon, amikor a legjobb formadat kellett volna hoznod. A lanyrol csak azt tudom mondani, hogy nagyon erett es okos. Sok no csak a 100. Ilyen alkalom utan jon ra, hogy ha gyszer balaki ezt megcsinalja veluk, azzal tobbe szoba nem kell allni. Azon a k...a szombaton mehetett volna valaki massal is randizni, olyannal, aki keszul a szombatra, es idoben megjelenik. Tiszteletlen voltal, jatszottal mas idejevel, es ezt senkinek sem tudod mar visszaadni. Mert minen egyes ilyen " a pasi nem jelentkezett idoben" szituacioban a nok elkezdenek gyartani mindenfele torteneteket, hihy biztos beteg, meghalt, baleset... nem tudom. Nem. Es tudod mit, nem is szamit, hogy miert nem jelentel meg. Mert a vegeredmeny akkor is csak annyi, hogy a lany ott ult egyedul azon a nyomorult szombat esten!!!

2017. márc. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Utolso voltam. Meg annyi, hogy... a csaj se szazas, ha 111x felhivott. Vagy kehet, elortad , es "csa" 11, de az se normalis. Max 2x hivtalak volna fel. Utana lapat.
2017. márc. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem egy olyan pasira vágyik akinek a bulizás fontosabb mint a randi....ha nagyon bejön hétfőn egy virág csokrot küldhettél volna neki (úgy érzem pár 1000 ft nem lett volna neked nagy érvágás kb éttermi számla)
2017. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Jah, utolsó előttinek van igaza, bolond lenne normális nő 111-szer felhívni. Max. egy hívás, oszt cső, fa**om sem alázkodna meg, főleg nő létére.

Remélem, volt neki annyi esze, hogy tiltott es ignorált.

2020. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!