Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok a ti figyelmeteket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a ti figyelmeteket hogyan tudnám felkelteni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon nagyon bejön de sajnos elég ritkán látom. Facen nem akarok még ráírni inkább élőbe ismerkednék vele úgy szerintem 1000x hatásosabb mert amúgy nem nézek ki rosszul. Hogyan tudnám majd felkelteni a figyelmét ha mondjuk sokan leszünk és tudom, hogy ott lesz? Most nem ilyenre gondolok, hogy elkezdek ordibálni vagy leütöm egy székkel vagy ilyen hasonló "vicces" megjegyzésekre most nem vagyok kíváncsi. Ti mitől figyeltek fel egy srácra, mitől válna érdekessé a szemetekben? Olyan lányról van szó akinél sokan próbálkoznak mert amúgy nagyon csinos. Amikor eddig láttam - mert még csak látásból ismerjük egymást - akkor ő többször nézett engem, szemeztünk párszor így figyeltem fel rá. Szóval undorodni csak nem undorodik tőlem szóval innen kellene valahogy tovább lépni. Csak nem szeretnék 1 lenni a sok közül ugye értitek?
2017. máj. 5. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Udvariasság...engedd előre az ajtóban, ha úgy alakul nyisd ki neki, húzd ki neki a széket, várd meg míg először ő ül le. Mosolyog rá, legyél kedves, emlékezz a dolgokra amiket mondott korábban.


Ne beszélj csúnyán, ne legyél bunkó, ne viselkedj kirívóan. Lehessen veled értelmesebb témákról is beszélni, legyenek céljaid, legyél magabiztos, de ne nagyképű.


Kérdezd meg milyen volt a napja, esetleg néha lepd meg a kedvenc csokijával csak úgy.


De ami a legfontosabb, add önmagad.

2017. máj. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1. Nem egy családi ebéden leszünk szóval olyan baromi udvarias nem tudok lenni vele egy szórakozóhelyen 2. Honnan az istenből tudjam mi a kedvenc csokija ha még nem beszéltünk? 3. Elolvastad te egyáltalán a kérdést? :D
2017. máj. 5. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak szórakozóhelyen szoktad/fogod látni?

Mert ott őszintén elég nehéz normálisan ismerkedni. Mert azzal azért a legtöbb csaj tisztában van hogy akik szórakozóhelyeken ismerkednek többnyire nem tartós párkapcsolatot keresnek.

Tehát pl táncolhattok ,felkérheted de akkor azt udvariasan kell megtenned mert ha úgy kezdesz el vele táncolni ahogy a legtöbben szoktak hogy odatáncolnak a csaj mellé ,majd megfogják akkor nem fog komolyan venni. Pl "van kedved táncolni?" kérdés sokat javíthat a dolog minőségén ,mert te úgymond nem ráerőszakolod mint a legtöbb pasi ilyenkor.

Ha esetleg táncoltok ne nagyon tapizd ,tehát csak udvariasan mert szintén azt fogja hinni hogy kalandot keresel. Akkor megkerdezheted hogy van-e kedve beszélgetni ,megmondja-e a nevét ,bejelölheted-e facen. Ez azért fontos ,mert ha normális a csaj akkor nem áll le mindenkivel ,biztonsági okokból kifolyólag (tehát hogy nem hurcolod felre hogy megerőszakold -nyilván szélsőséges esetről van szó csak hogy értsed mire gondolok).

Ha megmondta a nevét ,megengedi hogy bejelöld akkor másnap írj rá es hívd el valahova. Vagy még aznap este is megkérdezheted hogy nincs-e kedve elmenni egyszer sétálni. De mindent csak óvatosan hogy ne legyél nyomulós ,ijesztő.

2017. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem egy családi ebéden leszünk szóval olyan baromi udvarias nem tudok lenni vele egy szórakozóhelyen 2. Honnan az istenből tudjam mi a kedvenc csokija ha még nem beszéltünk? 3. Elolvastad te egyáltalán a kérdést? :


És ezeket talán méltóztattad leírni? Honnan kellett volna kitalálnom? Hm? Elolvastam a kérdést de ilyen lényeges infókat kihagytál. Azt hittem iskolatárs. De eléggé parasztnak tűnsz úgyhogy nálam pl esélyed se lenne..én a normális udvarias nem bunkó pasikat csípem.

2017. máj. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!