Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez normális nálam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális nálam?

Figyelt kérdés
Van egy csajom akivel most vok együtt újra legutobb azért dobtam mert megcsalt de azóta újra jóban vagyok vele oszt összejöttünk de folyton az jár bennem hogy megint megcsalhat ez norm szerintetek ?

2017. márc. 31. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt tenném a helyedben..
2017. márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából most olyan dolgon buktam ami miatt ide ki írtam a kérdést hogy olyan marhaságot akar csinálni amivel sok Pasi láthatja és ez rohadtul nem cool mi a faszt csináljak ?
2017. márc. 31. 18:40
 3/5 anonim válasza:
Szerintem itt megint valami bűzlik. Figyelj ha egyszer megtette mi van ha még egyszer megteszi? Aztán meg ha megtette te leszel a bunkó mert dobtad. Sad story.
2017. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát adom amit írtál tesó én is azt érzem részben a féltékenység miatt ,mert ilyen Vloger marhaságot akar és mi van ha valaki ráír meg ilyenek érted . De az a baj nem tom mit csináljak mert szeretem és kidobni ezért meg nem akarom
2017. márc. 31. 19:28
 5/5 anonim válasza:

Én vagyok a #2-es. A féltékenység azt jelenti hogy szereted. Ez a lényeg és ha azok akik ráírnak hidegen hagyják vagyis ha a nap 99%-ában nem róluk beszél akkor szerintem semmi gond nem lesz. Hacsak nem próbálkozik egy új palinál. Akkor sajnállak.

15/L

2017. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!