Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ajak piercinggel elso csok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajak piercinggel elso csok?

Figyelt kérdés
Omm, nem sokára lehetséges hogy megtorténik az elso csokom, 16 éves fiu vagyok, és spider biteom van, no mivel még nem tudom hogy kell csokolozni (és a párom sem), ezert nem fog nagyon utban lenni a piercingem nekem vagy esetleg neki? Elobb a karomat "csokolgattam", csak hogy nyomás hatására fáj-e, és picit kellemetlen érzés. Vagy csak én aggodom tul?

2017. júl. 11. 19:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hah... Medusa piercingem van és fogszabályzóm.(Meg orrkarikám két éve,de az lényegtelen) (Medusam tavaly nyáron lett,fogszabályzóm idén április környékén)

A fejedet döntsd ellentétes irányba,mint ahol a piercinged van,akkor már kevesebb "nyomás" éri..Először szájrapuszival kezdd,utána jönni fog minden magától. Ne aggódj,nem lesz gáz.

2017. júl. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Vedd ki nyugodtan! Par ora alatt nem fog beforni! Nekem 3evig nem volt fulbevalom es utanna megis elkezdtem hordani, nem forrt be a lyuk!
2017. júl. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!