Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Apák, fiúk, lányok, normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apák, fiúk, lányok, normális vagy túlzás már amit csinál az apám?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom, de nem is erőltettem a dolgot viszont párszor randiztam már fiúkkal, de több nem lett egyenlőre egyikből sem. Az apámmal élek csak ketten vagyunk. Ő nevelt fel egyedül. Nagyon jó kapcsolatunk volt, szeretem az apámat, de beleszól a dolgaimba. Van most egy fiú aki a haverom maradt, vele is randiztam már párszor, de jóban maradtunk és azóta haverként találkozok vele. Apa viszont eltilt tőle, mert a haverom motorozik és volt,hogy úgy mentem haza,hogy felültem hátra a motorjára a fiúnak. Bukósisak volt rajtam és sosem száguldoztunk. Apa meg leteremtette a haveromat és engem is. Apa azért sem örül neki,hogy van egy haverom, mert,hogy a srác szerinte veszélyes figura. Ezt azért mondja, mert tele van tetkóval a két karja, de amúgy rendes fiú és kedves, barátsàgos. Apám meg csak rosszat tud róla mondani, azóta van az,hogy este 8:30-ra legkésőbb otthon kell lennem. Igaz máskor sem maradtam el sokáig, csak gördeszkázni szoktam menni a barátaimmal vagy moziba megyek meg hasonlók. Apám fel is szokott hívni,hogy megkérdezze,hogy vagyok és hol járok éppen. De volt olyan is,hogy este keresett csak és azt mondja "nyomàs haza felé" 6 óra lehetett kb, mire haza értem volna az meg durván 2 és fél óra, mert a barátnőmmel este elmentünk balatonra. Nagyon sokszor ellenőriz,felhív. Folyamatosan aggódik meg órákig arról beszél,hogy legyek óvatos, vigyàzz a fiúkkal, ne barátkozzak akárkivel, időben érjek haza. A telefonomat pl sokszor otthon felejtettem és most minden este elkéri a telómat,hogy feltöltse nekem, mert én nem szoktam töltögetni csak ha teljesen lemerül. Így volt ,hogy 6-7%-om maradt és nem voltam elérhető, apám meg azt hitte meghaltam, megerőszakoltak, biztos bajom esett. Jézusom!! Ilyen talán kétszer ha előfordult, de mindig kiabál velem és felvilágosítást tart. Sőt! A védekezésről is..de nem baj, apa mindig nyílt volt és őszínte meg nincsenek tabuk kettőnk között. Mindent megtudok vele beszélni a női dolgaimat nem..pl menstruáció, de még arra is felkészített..hogy ne ijedjek meg ha majd megjön..elmondott nekem mindent ezzel kapcsolatosan, még a betétet is ő vette nekem egy ideig. 11 voltam amikor megjött. Jó ez már túl sok felesleges infó. De értitek..Nekem csak az az egy kérdésem van,hogy szerintetek normàlis az apám? Vagy túlzásba esik?

Azt még így a végére megosztanám,hogy önvédelem órákra kell járnom. Amit szeretek is, de inkább apa miatt csinálom. Paprika sprayt is mindig hordanom kell magamnál, nem vicc!!! Arról inkább nem ejtenék szót,hogy még mindig kisgyerekként kezel. Megölelget, megpuszil, vagy "kislányomnak" "bogárnak" "kicsimnek" "cicámnak" nevez. Ez addíg okés volt amíg 12 voltam. De úgy érzem ha 30-éves leszek akkor is így fog kezelni.


17/L


2017. júl. 29. 11:11
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Apa csak akkor szólít a nevemen,ha mérges rám. Különben nem tudom levakarni magamról a bece neveket. De utálom és tudja mégis kicsim,cicám,drágàm,bogár,bogaram,prücsköm,szívem vagyok.
2017. júl. 29. 18:47
 22/23 anonim ***** válasza:

Apukád csak félt téged, és nem akarja elveszíteni a kislányát. Minden apának ijesztő, ha a lánya felnőni készül, így meg gondolom főleg mélyen érinti a dolog, hogy ő nevelt fel. Nagyon sokat jelentesz neki, és az ellenőrizgetéssel, önvédelmi órákkal stb csak jót akar. És lássuk be, hogy van sok fiú aki undorítóan viselkedik a lányokkal, tőlük akar óvni.

A haveroddal kapcsolatban én azt csinálnám, hogy leülnék vele, és higgadtan elmondanám, hogy csak barátok vagytok, és többről szó sincs, és rendes, vigyáz rád; esetleg be is mutathatnád neki a srácot, hogy elhiggye amit mondasz (bár ez nem tudom mennyire jó ötlet, nem értek az ilyenekhez).

Remélem, tudtam segíteni.:)

17/L

2017. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem lenne ilyen apukám, akire mindenben számíthatok!!!
2020. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!