Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Apák, fiúk, lányok, normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apák, fiúk, lányok, normális vagy túlzás már amit csinál az apám?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom, de nem is erőltettem a dolgot viszont párszor randiztam már fiúkkal, de több nem lett egyenlőre egyikből sem. Az apámmal élek csak ketten vagyunk. Ő nevelt fel egyedül. Nagyon jó kapcsolatunk volt, szeretem az apámat, de beleszól a dolgaimba. Van most egy fiú aki a haverom maradt, vele is randiztam már párszor, de jóban maradtunk és azóta haverként találkozok vele. Apa viszont eltilt tőle, mert a haverom motorozik és volt,hogy úgy mentem haza,hogy felültem hátra a motorjára a fiúnak. Bukósisak volt rajtam és sosem száguldoztunk. Apa meg leteremtette a haveromat és engem is. Apa azért sem örül neki,hogy van egy haverom, mert,hogy a srác szerinte veszélyes figura. Ezt azért mondja, mert tele van tetkóval a két karja, de amúgy rendes fiú és kedves, barátsàgos. Apám meg csak rosszat tud róla mondani, azóta van az,hogy este 8:30-ra legkésőbb otthon kell lennem. Igaz máskor sem maradtam el sokáig, csak gördeszkázni szoktam menni a barátaimmal vagy moziba megyek meg hasonlók. Apám fel is szokott hívni,hogy megkérdezze,hogy vagyok és hol járok éppen. De volt olyan is,hogy este keresett csak és azt mondja "nyomàs haza felé" 6 óra lehetett kb, mire haza értem volna az meg durván 2 és fél óra, mert a barátnőmmel este elmentünk balatonra. Nagyon sokszor ellenőriz,felhív. Folyamatosan aggódik meg órákig arról beszél,hogy legyek óvatos, vigyàzz a fiúkkal, ne barátkozzak akárkivel, időben érjek haza. A telefonomat pl sokszor otthon felejtettem és most minden este elkéri a telómat,hogy feltöltse nekem, mert én nem szoktam töltögetni csak ha teljesen lemerül. Így volt ,hogy 6-7%-om maradt és nem voltam elérhető, apám meg azt hitte meghaltam, megerőszakoltak, biztos bajom esett. Jézusom!! Ilyen talán kétszer ha előfordult, de mindig kiabál velem és felvilágosítást tart. Sőt! A védekezésről is..de nem baj, apa mindig nyílt volt és őszínte meg nincsenek tabuk kettőnk között. Mindent megtudok vele beszélni a női dolgaimat nem..pl menstruáció, de még arra is felkészített..hogy ne ijedjek meg ha majd megjön..elmondott nekem mindent ezzel kapcsolatosan, még a betétet is ő vette nekem egy ideig. 11 voltam amikor megjött. Jó ez már túl sok felesleges infó. De értitek..Nekem csak az az egy kérdésem van,hogy szerintetek normàlis az apám? Vagy túlzásba esik?

Azt még így a végére megosztanám,hogy önvédelem órákra kell járnom. Amit szeretek is, de inkább apa miatt csinálom. Paprika sprayt is mindig hordanom kell magamnál, nem vicc!!! Arról inkább nem ejtenék szót,hogy még mindig kisgyerekként kezel. Megölelget, megpuszil, vagy "kislányomnak" "bogárnak" "kicsimnek" "cicámnak" nevez. Ez addíg okés volt amíg 12 voltam. De úgy érzem ha 30-éves leszek akkor is így fog kezelni.


17/L


2017. júl. 29. 11:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Kétszer öltek meg eddig vagy kétszer erőszakoltak meg? MErt nem volt túl pontos... (értem én, hogy a nem elérhetőségre mondtad csak a szövegkörnyezetben nagyon nem úgy hangzott..)

Mivel mindig a kisgyereke leszel ha felnősz is hozzá viszonyítva... Ha lesz gyereked akkor valószínű te is így fogod hívni, ha nem vagy egy fas*.

Nem csíplek megmondom én őszintén, de lehet csak azért mert ebben a dologban ég és föld vagyunk, neked ez van, nekem meg az hogy azt csinálok amit akarok, amikor akarom és nem kér számon az apám, amúgy yah igaza van , rengeteg nőt erőszakolnak meg, 17 vagy így pia is lehet a részeg férfi meg gondolom tudod milyen, így ezért is aggódhat.

Mondjuk igen egy kicsit túl aggódja de legalább aggódik, hidd el az sokkal szarabb ha nincs aki aggódjon érted mert annyira leszarnak, ezt nem értem az emberben sose találja meg a középutat ..

Próbáltál már vele beszélni arról, hogy esetleg lazulhatnának a korlátok?? KEzdd kicsivel, mondjuk hogy tovább maradhass lent.

2017. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Sajnos ezen a ponton téved apukád. 17 évesen már nem vagy gyerek. Bíznia kell magában, hogy az elmúlt évek során mindent átadott, amit egy szülőnek át kell adnia. Most már a te dolgod, hogy azokkal hogyan gazdálkodsz. Az "amíg az én kenyeremet eszed..." szöveg nagyon szánalmas. Ezzel csak azt érik el a szülők, hogy a gyerek, amint lehet, elmenekül otthonról.
2017. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem úgy értettem. Rosszul írtam a kérdés alatti kiegészítésben.


Apának már bemutattam pár barátomat akiket átszoktam hívni magamhoz. Fiúk,lányok. De ők nem isznak, mi nem járunk bulizni. Inkább máshogy akarunk szórakozni. ( a barátaimmal amúgy diákmelón ismertkedtem meg. ) De a haveromat a motoros fiút nem akarja meglátni velem. Azt mondta semmi keresnivalóm egy ilyen srác mellett,majd ha elköltözök, egyedül élek és felnőtt leszek, nem tőle függök akkor azzal barátokozok akivel szeretnék, de ezt a haveromat nem akarja meglátni a lakásunk előtt sem. A haveromat nem érdekli, neki sem szimpatikus az apám. Szerintem jobb a békesség, nem erőltetném a találkozàst,hogy együtt sütögessen apám,a haverom meg én. De köszi az ötletet azért. Engem csak zavar,hogy túl tolja apám az egészet, nagyon sokat aggodalmaskodik, értékelem,hogy mindig mellettem van, segít ha baj van, csak közben meg mostanában főleg..veszekedünk csak és kiabál velem azért ha visszabeszélek vagy késve érek haza. Nem fogom az órámat bámulni fél percenként.

2017. júl. 29. 11:48
 14/23 DollarDog ***** válasza:
56%
Kolompár Achilles el kell hogy szomorítsalak de a kérdező még csak 17 azaz kiskorúnak számít! Majd ha betölti a 18. életévét akkor számít felnőttnek! De akkor is az apjával fog élni nagy eséllyel így az apja dönt minden felől!
2017. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Elköltözni meg nem fogok apától, nem mostanában inkább úgy mondom. Koleszos nem szeretnék lenni, szóval inkább maradok addíg itt amíg tanulok,dolgozok és lesz annyi keresetem,hogy elmehessek.
2017. júl. 29. 11:52
 16/23 DollarDog ***** válasza:
Kérdező! Persze ez evidens :D mindenkinek ez a terve miután befelyezte az iskolát és dolgozik! Legalábbis "Szinte" mindenkinek :D sok sikert kivánok hozzá!
2017. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

DollarDog!

.

Nem szomorítasz el. Én nem jogilag értettem. Persze nagy különbség van 17 éves és 17 éves között, az egyik lehet még gyerek, a másik felnőtt, de általában egy 17 éves már közelebb van a felnőtt állapothoz, mint a gyerekhez. Ha jogilag nézzük, nincs igazad. A 17 éves ugyanis nem kiskorú, hanem fiatalkorú.

2017. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
A 17-tet meg 2 hónapja töltöttem be, szóval nem mostanában leszek nagykorú sem. Én még sokszor gyereknek érzem magam, de van amikor nem és olyankor zavar,hogy beleszól mindenbe az apám. Nekem ez az érj haza időben dolog nem tetszik. Fél kilencre otthon kell lennem, különben baj van. A haveromat is tudom,hogy csak azért nem csípi, mert motorozik és ijesztő a sok tetovàlàsa, ő 19 éves lesz. De amúgy tényleg kedves és ő sem az a bulizós fajta, tök normális.
2017. júl. 29. 12:03
 19/23 anonim ***** válasza:

Normális a viselkedése. Amúgy véletlenül nem te vagy az egyetlen az életében? Akkor még normálisabb! :D

De ha becézgett akkor csak vágd oda hozzá, hogy már nem vagyok kislány és ennyi.

2017. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az egyetlen az életében. Ott vannak a barátai akikkel sörözik,találkozik,beszélget. Ott van neki az éppen aktuális "barátnő" is. Nem tudok apa nő ügyeiről, de van egy csaj akit bemutatt nekem mint "barátot". Közben meg szájra puszival köszönt el a nő és apám a derekát fogta. De nem tudom meddig tartott az a " kapcsolat", mert azóta nem egyszer láttam,hogy egy másik nővel beszélget van igen jóban, amikor jönnek hozzánk apa ismerősei barátai akkor mindig jön egy szőke csaj aki feltűnően nyomul apámra és velem is jó pofozik a nő. Érdekes módon neki nem lettem bemutatva, csak apa barátait ismerem közelebbről akiket inkább kerülök,mert mind a 4-en atyáskodók és apa olyankor csak jobban gyerekként kezel mint szokott.
2017. júl. 29. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!