Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok 16 felett, milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 16 felett, milyen srácnak tartotok ezek alapján?

Figyelt kérdés

1-10-ig egy skálán, ahol 10 a legjobban megfelelő pasinak jár, milyennek értékelnétek a saját szempontotokból az alábbi tulajdonságaim alapján?


10 JÓ tulajdonságom:

- hűséges, megbízható, kitartó

- szeretem a gyerekeket és mindenképpen házasságban képzelem el az életem

- őszinte vagyok (nagyon ritkán hazudom és azt meg is bánom legtöbbször)

- művelt vagyok (történelem, országok, nyelvek, kultúrák, bizonyos mértékig irodalom), szeretem az intellektuális beállítottságú embereket és egy ilyen párt képzelek magam mellé (szeretek színházba járni, komolyzenei koncertre)

- nem dohányzom, mértékkel iszom alkalmakkor, sportolok (bicikli, futás), tehát egészséges életmódot élek

- empatikus vagyok

- a páromat egyenrangú partnerként kezelem, nem az elnyomásban és alá-fölérendeltségi viszonyban gondolkodok, hanem az együttműködésben, egymás megértésében, a másik szempontjának megértésére törekszem

- szeretek pl. pizzát sütni és jól is sikerül :)

- ha hibát követek el vagy egy vitában a másiknak van igaza, legtöbbször beismerem, tudok bocsánatot kérni

- egyedi vagyok, van saját véleményem a világról, de nyitott vagyok mások véleményére és általában toleráns vagyok


10 ROSSZ tulajdonságom:

- nosztalgiázós személyiségem gyakran mered a múltba, néha túl sokat foglalkozom a múlt kérdéseivel a személyes életemet illetően is

- túl nagy az igazságérzetem és olykor hajlamos vagyok az érzelmi alapú megközelítésre (önérzetes)

- nem vagyok nagy társasági ember, inkább a kevesebb, de mély kapcsolatokat szeretem (így nagyobb társaságban nehezen oldódom fel, ha egyáltalán tudok)

- nem szeretek zenés iszogatós bulikban tombolni

- a bátorság sajnos nem mindig vall rám (ezen szeretnék változtatni)

- nem tudok műszaki dolgokat szerelni (csak nagyon alap szintig)

- melankolikus típus vagyok, bár sokszor vidám, mosolygós vagyok, de szoktam levert és bánatos lenni

- érzelmes vagyok, nagyon sokat ölelgetem, puszilgatom a párom, túl sokat vágyom ás álmodozom összebújásról (nem szexre gondolok)

- volt már jegyesem, de nem jött össze...

- sok hibám van, nem vagyok a legjobb pasi jellemre (a barátom sokkal jobb nálam jellemre, például szolgál számomra)

Kort is kérhetnék?


26/F



2017. aug. 9. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
26f , mi a fa--szt akarsz egy 16 feletti lánytól ? Idióta.....
2017. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
41%
Talán megpróbálkozhatnál a felnőtt kategóriával :)
2017. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 DollarDog ***** válasza:
40%
Elsőnek valamilyen szinten igaza van! 26 vagy ember mi a rákot akarsz egy 16 felettitől? (gondolok én itt a 16-20 közötti lányokra mert gondolom te is ezt ragadtad meg)
2017. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Real World ben próbáltad már ? Qvajo a grafika, ku..rva nehéz mert HARD on van alapból, de próbáld meg ,narhajó játék !!
2017. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 DollarDog ***** válasza:
0%
#4 Molnár Krisztián te vagy az? :O
2017. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ti mégis hol éltek? :D Akad bőven olyan is, aki 10 évvel idősebb nővel jár, a 20-as lányok bőven egy 10-essel idősebb pasikkal járnak (sőt 15 év korkülönbség is van sokak közt), egy 18 éves simán jár egy 30 évessel is. Sőt, régen is a konzervatívabb világban sokan ilyen korkülönbségekkel házasodtak, lett gyerekük és semmi gond nem volt.

Csak az zavar titeket tini srácokat, hogy az éretlen vágyaitokat nem élhetitek ki még, mert a lányok eleve az idősebbekhez vonzódnak.

Itt legrosszabb esetben max. 10 év a korkülönbség, de én is inkább a 18 felettiek felől érdeklődöm, ha lehet.

Éretlenek vagytok srácok, menjetek játszatok a gépen! :)

2017. aug. 9. 11:21
 7/14 A harmadik szem ***** válasza:
100%
Ha szerinted 10 jó és 10 rossz tulajdonság alapján fel lehet bárkit is mérni, akkor tényleg ne menj felnőtt kategóriába.
2017. aug. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Éretlenek, hűha kösz szépen, remélem találsz egy 16 éves buta libát, amilyenre vágysz...
2017. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 DollarDog ***** válasza:

Jap csak az a gond hogy ha megnézed ilyen nagy korkülönbségnél csak arra mennek hogy kihasználják a fiatalokat :/ persze van jó pár kivétel de te vajon melyik tábort erősittenéd? :D

Ráadásul a negatív kritikát látom nem bírod :D pedig a negatív kritika is kritika! El kell fogadni hogy van és kész! Nem durcizni kéne mint egy óvodás hanem elgondolkozni hogy hmm jolvan nekik ez a nézőpontjuk oké! :D

2017. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyen kérdésekre válaszolni,de most kivételt teszek.


/Off: itt gyakorin az emberek csak kiosztani tudják a másikat,26 évesen közöd nincs felnőtt férfihez,mert azt hiszed,hogy egy emberről bármit is elmondod 10 alaposan megfogalmazott tulajdonság,meg amúgy is,mit akarsz te 17-18 éves lányoktól,ők a negyvenes gazdag pasiknak valók,nem egy fiatal srácnak. Vicc...ha érdekel,írj nyugodtan,tudok mesélni/


Szóval,jó tulajdonságaid: alapjában véve jó,hogy ilyen sokoldalú vagy,meg látszik,hogy értelmes vagy,nekem talán egy kicsit túl komoly a hozzáállásod az élethez :) lehetnél kicsit őrültebb,lazább


rossz tulajdonságok: az hogy nem vagy egy műszaki zseni,nem rossz tulajdonság

az érzelmesség,illetve a társaság kerülése elégé emberfüggő,van aki falra mászik az ilyen emberektől,de van olyan lány,akinek az az álma,hogy ne mindig kocsmázni kelljen,hanem otthon romantikázni

a melankolikusság tud problémákat okozni,de annyira nem nagy baj,ha nem hagyod,hogy eluralkodjon rajtad

a volt kapcsolatod megint csak megítélés kérdése: nem mindegy,hogy azért lett vége,mert verted a csajt vagy mert nem tudtál eleget tenni a mindenféle luxus igényének

a nagy igazságérzet mondjuk nem a legszerencsésebb tulajdonság,de elviselhető


17/L

2017. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!