Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyeim! Hány férfit tartotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Hány férfit tartotok külső alapján randiképesnek?

Figyelt kérdés

Egy szokványos hétköznapi séta során például, az utcán akibe épp "belebotlotok". 100 férfiből körülbelül mennyivel

randiznátok külső alapján, ha feltételezzük azt az ideális esetet, hogy mentálisan is mind a 100 FÉRFI.

Kíváncsian várom a választ



2012. szept. 30. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

én pl válogatós vagyok. és nem azért mert a tökéletes testű pasik jönnek be. sőt, soha nem voltak eseteim sem a szépfiúk, sem a kigyúrt majmok. azt is mondhatom, hogy az általános közvélemény szerint "helyes pasim" sem volt!

engem a kisugárzás fog meg, és én nem szoktam különösebben nézelődni-figyelni. de nem sok igazi férfit látni. inkább a rózsaszínpólós felfújt kis k.cs.g.ket....

2012. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk valami irreális esetben mind a 100 srác tökéletes belső tulajdonságokkal rendelkezne (nálam ez a fő szempont, nem a külső és ezzel szoktam nagyon kiszórni őket, nem a külsejük miatt, a belsőre finnyás vagyok) akkor egy jó 50 srác biztos partiképes lenne.

Nekem sok mindenki szóba jöhet külső terén, tényleg teljesen változatos külsejű fiúk tudnak megfogni, csak sajnos belsőre kb 10000-ből ha 1, amelyik nekem megfelel. :S

Plusz azt is hozzátenném, hogy nekem sokkal fontosabb egy srác teste, mint az arca, és ezzel ahogy kivettem, elég egyedi eset vagyok, mindenki egy cukipofát akar, nekem ez annyira nem lényeges, pedig szerintem én sem vagyok csúnya.


21L

2012. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2012. szept. 30. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!