Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok 16 felett, milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 16 felett, milyen srácnak tartotok ezek alapján?

Figyelt kérdés

1-10-ig egy skálán, ahol 10 a legjobban megfelelő pasinak jár, milyennek értékelnétek a saját szempontotokból az alábbi tulajdonságaim alapján?


10 JÓ tulajdonságom:

- hűséges, megbízható, kitartó

- szeretem a gyerekeket és mindenképpen házasságban képzelem el az életem

- őszinte vagyok (nagyon ritkán hazudom és azt meg is bánom legtöbbször)

- művelt vagyok (történelem, országok, nyelvek, kultúrák, bizonyos mértékig irodalom), szeretem az intellektuális beállítottságú embereket és egy ilyen párt képzelek magam mellé (szeretek színházba járni, komolyzenei koncertre)

- nem dohányzom, mértékkel iszom alkalmakkor, sportolok (bicikli, futás), tehát egészséges életmódot élek

- empatikus vagyok

- a páromat egyenrangú partnerként kezelem, nem az elnyomásban és alá-fölérendeltségi viszonyban gondolkodok, hanem az együttműködésben, egymás megértésében, a másik szempontjának megértésére törekszem

- szeretek pl. pizzát sütni és jól is sikerül :)

- ha hibát követek el vagy egy vitában a másiknak van igaza, legtöbbször beismerem, tudok bocsánatot kérni

- egyedi vagyok, van saját véleményem a világról, de nyitott vagyok mások véleményére és általában toleráns vagyok


10 ROSSZ tulajdonságom:

- nosztalgiázós személyiségem gyakran mered a múltba, néha túl sokat foglalkozom a múlt kérdéseivel a személyes életemet illetően is

- túl nagy az igazságérzetem és olykor hajlamos vagyok az érzelmi alapú megközelítésre (önérzetes)

- nem vagyok nagy társasági ember, inkább a kevesebb, de mély kapcsolatokat szeretem (így nagyobb társaságban nehezen oldódom fel, ha egyáltalán tudok)

- nem szeretek zenés iszogatós bulikban tombolni

- a bátorság sajnos nem mindig vall rám (ezen szeretnék változtatni)

- nem tudok műszaki dolgokat szerelni (csak nagyon alap szintig)

- melankolikus típus vagyok, bár sokszor vidám, mosolygós vagyok, de szoktam levert és bánatos lenni

- érzelmes vagyok, nagyon sokat ölelgetem, puszilgatom a párom, túl sokat vágyom ás álmodozom összebújásról (nem szexre gondolok)

- volt már jegyesem, de nem jött össze...

- sok hibám van, nem vagyok a legjobb pasi jellemre (a barátom sokkal jobb nálam jellemre, például szolgál számomra)

Kort is kérhetnék?


26/F



2017. aug. 9. 10:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#10 Köszönöm, végre az első normálisabb válasz, ami a kérdésre válaszol és nem mással foglalkozik!

Alapjába véve egyetértek vagy hasonlóak a meglátásaim, jó szempontokat írtál!

Bár azt nem tudom, honnan veszik sokan, hogy én 10-10 tulajdonság alapján akarom, hogy precízen megítéljenek. Csak úgy hozzávetőlegesen voltam kíváncsi, hogy ilyen kevés információ alapján kb. milyennek látnának. 100 tulajdonságot meg biztosan nem olvas végig senki, így se rövid.

2017. aug. 9. 14:02
 12/14 anonim ***** válasza:
Én 9-et adnék neked. Sok tulajdonságod szimpatikus.
2017. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

No most az gaz h nalam a te negativ tulajdonsagaid 90 szazaleka is pozitivnak szamit?? :D

De lehet csak mert en is hasonlo vagyok..

2017. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

10/8,5 😄

17L

2017. aug. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!