Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Még van esélyem "bepasizni"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még van esélyem "bepasizni"?

Figyelt kérdés
Balcsin nyaralok. Nem olyan nagyon komoly kapcsolatot szeretnék, csak úgy valamit, amivel túl leszek az előző barátomon. 16/l

2017. aug. 19. 18:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Tisza-tóra nem jönne el egy vállalkozó kedvű lány?
2017. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Horgászni? :D
2017. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én is a Tisza-tónál lakom :D
2017. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek abban, hogy egy nyaralásos kapcsolatnak lehet jövője. De ettől még lehet vonzódás a két fél között. Csak ne túl nagyon, hogy aztán el tudják felejteni egymást. Lehet, hogy azt mondjátok, hogy k**** vagyok, de szerintem attól, hogy nem akarok komoly kapcsolatot és nem próbálok távkaocsolattal szenvedni még nem leszek az. Nem mondtam, hogy le akarok feküdni bárkivel, akit nem ismerek. Csak el akarom felejteni az exemet, nem megd*gn* mindent, ami mozog;)
2017. aug. 19. 23:24
 25/26 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok csillagért, nem engedte elküldeni az automatikus trágárságszűrő😂😂
2017. aug. 19. 23:25
 26/26 anonim ***** válasza:
Nos én ezen segíthetek :D
2017. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!