Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam vagy ne? Nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam vagy ne? Nem tudom hogy mit csináljak.

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik már hívtam párszor hogy mennyünk valahova de mindig nemet momdott. Úgy tudom hogy holnap nem csinál semmit de félek elhívni mert ha mégis van valami dolga az gáz ha megint úgy hívtam el hogy nem tud eljönni és ezt nem szeretném. Szóval szerintetek mit kéne tegyek? Elhívjam vagy ne?

16l 16f



2017. okt. 21. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne hogy bejössz neki? Mert ha párszor nemet mondott lehet csak kifogás. Bár ha neki is így írtad, hogy "mennyünk" akkor elég kizáró ok.
2017. okt. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!