Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ki hogyan szakított a barátjáv...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan szakított a barátjával/barátnőjével? Írjátok le a saját sztoritokat!

Figyelt kérdés

2017. okt. 14. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Mindegyikkel telefonon/Messengeren. Maradjunk annyiban, hogy nem érdemelték meg, hogy személyesen tegyem meg. :)
2017. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt kivel interneten,volt kivel személyesen. Én az utobbit szeretem jobban. Mai napig mondhatni jóba vagyok velük.
2017. okt. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Külföldön volt epp en itthon es kozoltem vele, hogy hozzam ne jojjon haza... nem jott.
2017. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Pár hónapot kint dolgozott külföldön egy rokonánál. Ebben az időszakban elkezdett egyre kevesebbet válaszolni az üzeneteimre; arra fogta hogy sokat dolgozik de ismerősök képeit lájkolta, a messengeren elérhető volt és a közös barátainkkal való csoportos chatbe is írt. Volt egy pár nap amikor már nem írtam neki, aztán szakítottunk. :)
2017. okt. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Este kihívtam egy cigire beszélgetni, és megmondtam, hogy hagyjuk egymást, mert nem érzek iránta semmit. Vártan fogadta, de azóta már nem beszélünk.
2017. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megcsalt--> rajottem

"Mennyire szep a volt baratnod"

"Ki?"

"En na csa te kocsog"

2017. nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fu hat nekem erdekes szitu, mert tetszett kb fel evvel azelott mikor osszejottunk, aztan egy sulis programot en fizettem neki mert nagyon akartam hogy jojjon (igy utolag eszmeletlen gaz hogy a lany fizet a fiunak, na mindegy), meg aznap este elkezdtunk beszelni, aztan asszem juniusban osszejottunk, de eleg hamar rajottem hogy egyreszt mar egyaltalan nem erdekelnek a fiuk, masreszt meg csak addig kellett amig ,,kuzdeni" kellett erte, kesobb mar nem tudtam szeretni. Meg egy erzeketlen taho is volt igazabol, nem ugy bant velem ahogy kellett volna, meg mindig mikor mentunk ki 40 perceket kellett ra varni (ez csak az atlag, mert volt hogy 10-et, volt hogy 1 orat, es volt hogy el se jott a parasztja😂). Ugyhogy meguntam, rairtam hogy nekem ott ennyi volt. Igazabol nem fogadta jol, de nem is erdekel(t), sot orulok neki. Aztan elkezdett cseszegetni hogy biztos azert mert van mas, milyen hamar meguntam meg ilyenek, aztan neki meg mar most uj baratnoje van, raadasul elottem is volt 3 (14 eves a gyerek). Szoval igen, nem valami kulonleges sztori
2017. nov. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!