Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ti belemennetek a távkapcsolatba, ha?

Tudnánk heti háromszor találkozni. Egyszer hétköznap, és hétvégén is, ha ráérünk.

Szerintetek így fenn lehetne tartani?:)

Két oranyira lakik tőlem, de ingyen utazok, illetve van egy város ami mindkettőnknek közel van.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, távkapcsolat

2018. jan. 3. 20:32  Privát üzenet  

A válaszok
Zsanii.13 nevű felhasználó válasza:

Persze,nekem is távkapcsolatom van csak mi hónaponta egyszer találkozunk..mert annyira nincs időnk,mellesleg három óra a kocsiút,de szerintem ha megtudjátok oldani és nagyon szeretitek egymást akkor semmi akadálya.

15/L

# 1/8Időpont 2018. jan. 3. 20:41 Privát üzenet
Mindenféleképpen megpróbálnám. A heti három egyáltalán nem kevés, és ha igazán szeretsz valakit, akkor a távolság nem lehet akadály.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2018. jan. 3. 20:44 Privát üzenet
lol heti 3 találkozás közel sincs egy távkapcsolathoz. én kb 3 havonta tudok találkozni barátommal. egyik ismerősöm most költözött ki USAba a barátjához, előtte évente 1-2 alkalommal tudtak csak találkozni

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2018. jan. 3. 20:49 Privát üzenet
Én mit mondjak?! A párom kamionos nagyjából 5 hetente jön haza pár napra, mégis nagyon-nagyon szeretjük egymást, úgyhogy persze a lényeg hogy milyen a viszonyotok

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2018. jan. 3. 21:06 Privát üzenet

3 as vagyok, nem nagyzolni akartam, meg leszólni a kérdezőt, csak arra akartam rávilágítani, hogy nem kell együtt lakni ahhoz, hogy egy kapcsolat működjön. kommunikáció, bizalom és türelem kérdése az egész. meg persze hogy alkalmas-e rá az ember. sok mindenkitől hallom hogy ők nem tudnák azt csinálni amit én. én azt mondom nem tudnám azt csinálni, mint az a lány aki most ment ki Amerikába :D

de het 3 találkozással szerintem simán kivitelezhető, nekem pl kényelmes is lenne mert sok idő kell magamra (introvertált vagyok). de kinek mi. remélem fent tudjátok majd tartani a kapcsolatotokat :)

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2018. jan. 3. 21:10 Privát üzenet
Másfél éves kapcsolatom van. Egy évig kollégium miatt csak heti egy talalkozas volt. Viszont elkezdett dolgozni a párom én iskolás vagyok szóval még mindig heti egy ritkán két találkozás pedig 20percnyire lakik tőlem autóval :) és boldogan élünk így is. 16/l és 21/f

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2018. jan. 3. 21:50 Privát üzenet
Próba, szerencse, tapasztalat. Én nem vagyok ilyen típus de tik még attól lehettek és ha szeretitek egymást hajrá !

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2018. jan. 4. 11:12 Privát üzenet

Ez miért is távkapcsolat?! :D

Köztünk 1000km volt (13 óra út).

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2018. jan. 5. 14:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Számít nálatok a távolság? Belemennétek egy távkapcsolatba?
Ti belemennétek távkapcsolatba, hogyha nektek kellene majd a jövőben elköltöznetek a párotok városába, és ott munkát keresni?
Álltalában miért mentek bele egy távkapcsolatba vagy egyáltalán belemennétek-e?
Ti belemennétek a helyemben ebbe a távkapcsolatba?
Ti mit tennétek a helyemben? Belemennétek a távkapcsolatba?
Fiúk! Ti belemennétek egy távkapcsolatba?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!