Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti belemennetek a távkapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennetek a távkapcsolatba, ha?

Figyelt kérdés

Tudnánk heti háromszor találkozni. Egyszer hétköznap, és hétvégén is, ha ráérünk.

Szerintetek így fenn lehetne tartani?:)

Két oranyira lakik tőlem, de ingyen utazok, illetve van egy város ami mindkettőnknek közel van.



2018. jan. 3. 20:32
 1/8 anonim válasza:

Persze,nekem is távkapcsolatom van csak mi hónaponta egyszer találkozunk..mert annyira nincs időnk,mellesleg három óra a kocsiút,de szerintem ha megtudjátok oldani és nagyon szeretitek egymást akkor semmi akadálya.



15/L

2018. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen megpróbálnám. A heti három egyáltalán nem kevés, és ha igazán szeretsz valakit, akkor a távolság nem lehet akadály.
2018. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
lol heti 3 találkozás közel sincs egy távkapcsolathoz. én kb 3 havonta tudok találkozni barátommal. egyik ismerősöm most költözött ki USAba a barátjához, előtte évente 1-2 alkalommal tudtak csak találkozni
2018. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mit mondjak?! A párom kamionos nagyjából 5 hetente jön haza pár napra, mégis nagyon-nagyon szeretjük egymást, úgyhogy persze a lényeg hogy milyen a viszonyotok
2018. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3 as vagyok, nem nagyzolni akartam, meg leszólni a kérdezőt, csak arra akartam rávilágítani, hogy nem kell együtt lakni ahhoz, hogy egy kapcsolat működjön. kommunikáció, bizalom és türelem kérdése az egész. meg persze hogy alkalmas-e rá az ember. sok mindenkitől hallom hogy ők nem tudnák azt csinálni amit én. én azt mondom nem tudnám azt csinálni, mint az a lány aki most ment ki Amerikába :D

de het 3 találkozással szerintem simán kivitelezhető, nekem pl kényelmes is lenne mert sok idő kell magamra (introvertált vagyok). de kinek mi. remélem fent tudjátok majd tartani a kapcsolatotokat :)

2018. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
69%
Másfél éves kapcsolatom van. Egy évig kollégium miatt csak heti egy talalkozas volt. Viszont elkezdett dolgozni a párom én iskolás vagyok szóval még mindig heti egy ritkán két találkozás pedig 20percnyire lakik tőlem autóval :) és boldogan élünk így is. 16/l és 21/f
2018. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próba, szerencse, tapasztalat. Én nem vagyok ilyen típus de tik még attól lehettek és ha szeretitek egymást hajrá !
2018. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez miért is távkapcsolat?! :D


Köztünk 1000km volt (13 óra út).

2018. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!