Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Volt osztálytárssal találkozás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt osztálytárssal találkozáskor miről lehet beszélni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyik volt lány osztálytársammal ősszel elvoltunk egyet sétálni (a történet, hogy hogyan az is érdekes, lényeg az, hogy "meghivatta" magát :D) egy erdőben és az volt a gond, hogy nem nagyon volt téma. Ilyen alapabb kérdéseket, hogy pl. milyen a suli megkérdeztem, de úgy különösebb nem jutott eszembe. Most tavasszal arra gondoltam, hogy újra megpróbálkoznék most a meghívással, de az a gond, hogy nem tudom miről lehetne beszélni.

Egyikünk sem túl beszédes, általános utolsó félévébe kezdtük el egymás felé kimutatni "érdeklődésünket" (Előtte 7,5 évig nem is nagyon beszéltünk), de ott még nem nagyon akartam semmit, inkább később. (Most 9-es vagyok)

Szerintetek milyen téma van, amire nem csak "jó"-val és hasonló röviden lehet válaszolni? (+ utána abból lehessen kérdezni)



#volt_osztálytárs
2018. márc. 25. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Barmirol. De ez randinak tunik, ugyhogy lehet beszelni emberi kapcsolatokrol, aztan egyre melyebbre, hogy mit tart izgatonak satobbi, aztan meg lehet simitani az arcat es megcsokolni, aztan kitudja meg mit lehet erdoben csinalni... :P
2018. márc. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedvenc filmek, hobbi (pl ha szeret ropizni akkor te is hozza szolhatsz...), mi szeretne lenni? Jok-e az uj osztalytarsai, milyenek a tanarok, van e haziallatja (ha van es neked is van akkor beszelgethettek roluk) elhivhatod egy moziba (akkor utana mar van egy tema amit kibeszelhettek), elhivhatod egy fagyira, uditore, ha sportoltok mindketten akkor futni...
2018. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!