Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, szerintetek ezek gázak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek ezek gázak? A lányoknak is szól. (többi lent) Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok a barátom 15. Másfél hete vagyunk együtt és

3 randink volt. Az utolsónál majdnem megcsókolt de akkor pont ránkköszönt egy ismerős így az idill pillanat hamar elillant. Kicsit örültem is, hogy elmaradt mert féltem, hogy elrontom.


Szóval a kérdésem az, hogy :

Ha megkérem a barátomat, hogy "taníson" meg csókolózni (vagyis mutassa meg) akkor ti fiúk gáznak vagy aranyosnak tartjátok inkább?

Vagy pl ha moziban ültök vagy csak otthon egy iszteő filmet nézgek akkor aranyosnak találjátok ha odabújik hozzátok a barátnőtők vagy puhánynak tartjátok?


Normális válaszokat kérek!

14/L



2018. márc. 31. 12:46
 1/5 anonim válasza:
Én lány vagyok,de szerintem a legtöbb fiú aranyosnak tartja, nem? Mert ha én fiú lennék akkor jól is esne hogy oda bújik hozzám a barátnőm!:D
2018. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 lehet! De nekem ő az első ezért bizonytalan vagyok

*Egy ijesztő filmet néztek

2018. márc. 31. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ami magatol jon....en biztos nem bujok oda, mert az nekem tul megjatszott mert tudom hogy magamtol nem bujnek oda egy ijeszto film kozben...de ha te felsz akkor nyugodtan..de ne kulso nyomasra mert az olyan cukiiii
2018. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ami kell hozza nyugodt pillanat, szemkontaktus, kellő nagyságra nyitott száj, és minden adja magát nyelv jatek , szépen nyugodtan mindent meg fogsz tanulni, nem kell stresszelni. Ennyi!!

Később nevetni fogsz magadon mert izgultal és ez olyan egyszerű...:::)))

2018. ápr. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos meg kell cáfolnom az előzőt, a legelső csók sosem "adja magát". De ne aggódj, ő is ugyanúgy parázik tőle mint te! :) A legelsőt el kell engedni, ha mázlitok van akár még tényleg jól is sikerülhet. Idővel belejössz :3
2018. ápr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!